AndreaShop (53)

Zľavové kupónykódy, ktoré vám vyčarujú ešte lepšiu cenu vášho nákupu, môžete použiť aj na váš nákup v obchode AndreaShop.sk. Obchod sa stal známym na Slovensku vďaka kvalite produktov, ktoré predáva a svojej filozofii, ktorej prioritou je spokojnosť zákazníkov. E-shop dnes právom patrí medzi najlepších predajcov značkovej elektroniky na Slovensku.


AndreaShop zľavové kupóny

Domáca spotrebiče, televízory, športové vybavenie alebo príslušenstvo pre váš telefón či tablet. Toto je len malá časť širokej ponuky tovaru, ktorý tento obchod ponúka. Najlepšie na tom je, že s našimi zľavovými kupónmi bude váš nákup na Andrea Shop ešte výhodnejším. Stačí len skopírovať uvedený zľavový kód a vložiť ho na stránke obchodu pri nákupe. So zľavovým kódom získavate zľavu aj na práčky, rôzne e-knihy alebo hračky pre vaše deti. Sortiment obchodu sa stále rozširuje.

O spoločnosti

Spoločnosť Andrea Shop bola založená v roku 1993 ako jedna z mála spoločností, ktoré distribuovali elektroniku najznámejších značiek pre svojich zákazníkov. V 2008 sa zo spoločnosti oficiálne stal internetový predajca, čím rozšírili svoje marketingové možnosti a firma sa stala úspešnejšou. Počas svojho pôsobenia na trhu si Andrea Shop získal spokojnosť zákazníkov, ktorým dnes predáva spotrebnú elektroniku svetových značiek Sony, Apple, Panasonic, Samsung, Bosch, Siemens, Electrolux, LGmnohé ďalšie. Ak nenájdete produkt v ponuke Andrea Shop, nezúfajte. Navštívte internetový obchod Hej.sk, ktorý má podobný sortiment a na ktorom môžete tiež uplatniť zľavový kód pre výhodnú cenu nákupu. Zľavový kupón Andrea Shop nájdete aj na tomto odkaze.

Spokojnosť zákazníka na prvom mieste

O kvalite internetového obchodu rozhoduje spokojnosť jeho zákazníkov. Andrea Shop robí všetko pre to, aby ukázal, že spokojnosť zákazníka je vždy na prvom mieste. Pri nákupe na internete potrebujeme mať istotu, že máme k dispozícií ústretový zákaznícky servis, záručný servis a ďalšie poradenstvo, ktoré je pripravené riešiť možné problémy. K dispozícii je elektronický a telefonický zákaznícky servis, ktorý poskytuje potrebné informácie o objednávkach a online podporu. Každý zákazník na internetovom obchode ocení možnosť sledovania zásielky a jej stavu, vďaka čomu viete, kedy vám bude zásielka doručená. Možnosť dopravy s inštaláciou vám ušetrí čas, ktorý by ste strávili inštalovaním a listovaním v návode vášho spotrebiča – všetko potrebné spravia zamestnanci firmy za vás. Skvelou novinkou pre ľudí pracujúcich za hranicami je to, že Andrea Shop doručuje tovar aj do pohraničných oblastí RakúskaMaďarska. Viac o tejto možnosti sa dočítate na stránke obchodu. Svoj zľavový kód tak môžete uplatniť pri svojom nákupe, ak žijete v blízkom okolí susedných štátov.

Andrea Shop blog

Tento internetový obchod má tiež svoj vlastný blog, Rady a tipy. Nájdete tu množstvo zaujímavých a užitočných tipov a rád, ktoré vám pomôžu pri vašom nákupe alebo v domácnosti. Je vhodným miestom pre každého, kto sa nevie rozhodnúť pri výbere domáceho spotrebiča alebo si nie je istý, ako postupovať pri jeho údržbe. Blog je aktuálny, praktický a plný inšpirácie na darčeky pre vašich blízkych alebo rôzne technologické zaujímavosti a moderné vychytávky.

Prečo nakupovať na AndreaShop.sk ?

Spokojnosť zákazníkov, kvalita produktov a jednoduchosť nákupu. Andrea Shop sa môže pýšiť pestrým sortimentom, ktorý netvoria len elektrospotrebiče, ale aj e-knihy, kúpeľnové vybavenie alebo veci do záhrady. Využitie zľavového kupónu na Andrea Shop určite neoľutujete. Z viac ako 70 tisíc produktov sú 2/3 dostupné skladom, čo znamená, že tovar pohodlne nakúpite z domu a už len čakáte na jeho rýchle doručenie.

Navštíviť obchod