Firmaren (1)

Mnoho šikovných mladých i zrelších ľudí oplýva hromadou skvelých nápadov, ideí a návrhov, v akej oblasti by mohli podnikať. Mnohí túžia po založení vlastnej firmy, no predstava všetkej byrokracie, zdĺhavých vybavovačiek a podpisov, ktoré by ich na tejto ceste čakali, si to často rozmyslia a všetky dobré nápady zostávajú založené a zapadnuté prachom v zásuvke. Nie je to škoda? To si iste povedali i zakladatelia portálu firmaren.sk – IT technici a právnici, ktorí sa rozhodli pomáhať ľuďom zakladať ich vlastné spoločnosti cez internet bez nutnosti platenia drahých právnikov a vybavovania byrokratických záležitostí. Čo by ste teda povedali na možnosť založenia vlastnej firmy v priebehu 15 minút? Je to neuveriteľne jednoduché, spoľahlivé a s použitím zľavového kupónu Firmaren aj lacné. Ako na to? Čítajte ďalej!

Zľavový kupón firmaren.sk – portál, ktorý vám uľahčí začiatok vašich veľkých plánov

Portál firmaren.sk sa personálne skladá z tímu IT technikov a právnikov, ktorí zabezpečujú maximálne profesionálny a bezpečný servis pre svojich zákazníkov. Portál firmaren.sk spolupracuje s mnohými významnými bankami, advokátmi, daňovými a účtovnými  poradcami a odborníkmi v oblasti informačných technológií. Spoločne zabezpečujú rýchle, efektívne, kvalitné a bezpečné založenie firiem a spoločností cez internet, bez zbytočných papierov a podpisov.

Ako to celé funguje?

Založiť firmu cez internet? Nezmysel! Hoci sa vám môže zdať, že toto jednoducho nemôže fungovať, opak je pravdou. Portál firmaren.sk funguje vďaka veľmi jednoduchému, no efektívnemu systému. Ak aj vy chcete využiť zľavový kupón firmaren, uvádzame vám postup, ako na to, v nasledujúcich bodoch:
  • Pre uplatnenie zľavového kupónu firmaren je ako prvé potrebné vybrať možnosť pre založenie firmy. Stlačením jedného tlačidla sa dostanete k dotazníku pre vyplnenie základných údajov o vašej osobe. Vyplnenie týchto údajov vám zaberie približne 15 minút. Táto fáza sa skladá z piatich krokov, cez ktoré vás prevedie systém, ktorý vás bude zároveň navigovať – čiže riziko omylov a nejasností je nulové. Jednoducho povedané: využitie zľavového kupónu je také triviálne, že nemáte čo pokaziť.
  • Následne je potrebné uhradiť príslušný poplatok. Ten môžete previesť na účet z pohodlia domova, nemusíte sa nikam pohnúť. Poplatok je vzhľadom na poskytované služby veľmi nízky, nehovoriac o ušetrení na platení drahých právnikov. S využitím zľavového kupónu firmaren je toto číslo skutočne nízke.
  • Všetky dokumenty, ktoré potvrdzujú založenie vašej firmy, či iné potrebné dokumenty dostanete na mail. Následne je vašou úlohou tieto dokumenty podpísať.
  • Menej príjemnou časťou je tzv. „povinná jazda“ – štát nariaďuje overenie podpisu zakladateľskej listiny. S touto listinou teda musíte ešte navštíviť notára, či matriku.
  • Takto overené dokumenty už stačí iba poslať poštou na príslušnú adresu, alebo, ak ste z Bratislavy a okolia, ich na túto adresu osobne doručiť.
  • Hneď, ako sa tieto dokumenty dostanú do rúk spravovateľov portálu firmaren.sk, portál za vás vybaví všetky formality ohľadom založenia firmy. Ide o úkony spojené s obstaraním živnostenského oprávnenia, registráciou firmy v obchodnom registri a podobne. Táto fáza zaberie zvyčajne dva týždne.
  • Poslednou fázou je doručenie výpisu z obchodného registra a ďalších listín. Tieto dokumenty vám portál zašle poštou.
Všetko sa teda odohráva z pohodlia vášho domova, s výnimkou spomínanej návštevy notára/matriky. Založenie firmy s portálom firmaren.sk je teda jednoduché, rýchle, pohodlné a vďaka zľavovému kupónu firmaren aj lacné! Vaše sny o vlastnej firme sú teraz skutočne na dosah ruky.

Pohodlné, rýchle, jednoduché. Je to však aj bezpečné?

Odpoveď znie: Áno! Všetko sa odohráva pod dohľadom skúsených právnikov. Odborníci na informačné technológie zasa zabezpečili portál prostredníctvom protokolu https, ktorý používajú aj banky na ochranu svojich klientov pred stratou osobných citlivých údajov. Komunikácia s týmto serverom je preto stopercente bezpečná.

Nielen založenie firmy

Zľavový kupón firmaren sa nevzťahuje iba na zakladanie firiem a spoločností. Využiť ho môžete aj pri zmenách v živnosti, zrušení živnosti, predaji firmy, pri poskytnutí registračného sídla, či pri zakladaní občianskych združení. Pre viac informácií o zakladaní firiem si prečítajte tento článok. Pre viac zľavových kupónov navštívte niektoré z našich ďalších článkov.

Navštíviť obchod
  • 0

Zľava na Firmaren.sk

Využite zľavy a akcie na nákup na Firmaren. Nakupujte so zľavami a ušetrite pri naku... Čítajte viac

Categories