Footshop (2)

Ak hľadáte kvalitné športové tenisky alebo modernú vychádzkovú obuv, internetový obchod Footshop.sk vaše hľadanie ukončí. Footshop zľavové kupóny môžete ako zákazníci obchodu uplatniť na tovar z naozaj širokej ponuky kvalitnej obuvi a rôznych doplnkov ako sú batohy, čiapky alebo hodinky. V ponuke nájdete aj svetovo známe značky, napríklad Nike, Adidas, New Balance, Converse a mnohé ďalšie.


Footshop zľavové kupóny

Zľavové kupónykódy sú na internete skvelou možnosťou, ako môžete spraviť svoj nákup ešte výhodnejším. Neváhajte preto využiť zľavové kódy aj na tomto e-shope . O tom, že svoje rozhodnutie neoľutujete, svedčí aj celková spokojnosť zákazníkov s kvalitou produktov a zákazníckeho servisu tohto obchodu. Zľavu na nákup tenisiek môžete využiť aj na e-shope s podobným sortimentom, Baťa.sk. Pár klikov navyše je všetko, čo potrebujete, aby ste využili zľavu vložením zľavového kódu Footshop.

Desiatky značiek obuvi a doplnkov na jednom mieste

Zákazníci si môžu vyberať z ponuky desiatok rôznych značiek tenisiek a módnych doplnkov. Nájdete medzi nimi najznámejšie značky ako Adidas, Nike, VansConverse, ale aj menej známe značky od nových umelcov. Spoluprácou s originálnymi a ambicióznymi umelcami sa Footshop snaží podporovať začínajúce značky, aby mal každý možnosť prezentovať sa. E-shop ponúka tiež značkové oblečenie pre ženy, mužov a deti. Svoj zľavový kupón využijete na produkty zo širokého výberu značkových tenisiek a oblečenia od košiel, mikín, šiat až po kabáty a bundy. K modernému outfitu dnes nesmú chýbať rôzne doplnky. Zľavu tak môžete uplatniť na trendy batohy, čiapky alebo slúchadlá. Kvalitnú a modernú obuv objednáte z pohodlia domova a použitím zľavového kódu ešte ušetríte. Nemusíte sa báť – v prípade, že vám veľkosť nebude sedieť, Footshop vám tenisky do 30 dni vymení. Pri nákupe nad 89€ máte navyše dopravu zadarmo.

Footshop príbeh

Footshop vznikol v roku 2011 ako spoločnosť, ktorá sa venovala predovšetkým marketingu skateboardových tenisiek. Neskôr sa obchod rozrástol aj o predaj ďalších druhov tenisiek a do ponuky sa dostali známe značky Adidas a Nike. V roku 2015 dostal Footshop vďaka spolupráci s ostatnými spoločnosťami do ponuky aj limitované edície. Medzi najznámejšie dnes patria Yeezy. Postupne začal obchod predávať stále viac známych aj menej známych značiek obuvi, až sa nakoniec dostal na čelo českého a slovenského trhu s exkluzívnymi kolekciami. Tieto a ďalšie významné milníky od založenia Footshop-u môžete nájsť na ich oficiálnej stránke.

Footshop misia                               

Tento obchod sa stál známym nielen vďaka kvalite produktov a spokojnosti zákazníkov, ale aj kvôli obrazu, ktorý chce ako firma vo svete vytvárať. Táto ich misia vždy odzrkadľuje aktuálne spoločenskésvetové problémy a tým, že na nich Footshop poukazuje, prispieva k šíreniu povedomia a nových riešení. Jednou z týchto misií je misia udržateľnosti, ktorá je zameraná na osvetu o udržateľnosti zdrojov a udržateľnej móde vo svete. Znamená to napríklad, že časť tenisiek z reklamácií putuje na dobročinné účely a obchod sa tiež snaží robiť reklamu inovatívnym nápadom ako sú ekologické produkty alebo zero waste móda. Spoločnosť tvorí tím ľudí, ktorí vedia, že aj malé zmeny môžu spraviť veľký dosah. Svojim nákupom tak prispievate na dobrú vec a pomáhate druhým – využite pri svojom nákupe zľavový kupón pre výhodnejšiu cenu.

Navštíviť obchod
  • 0

Zľava na Footshop

Využite zľavy na nákup na Footshop.sk.
  • 0

Až 4 % naspäť z nákupu + 5€ BONUS na Footshop.sk

Získajte peniaze späť z každého nákupu na Footshop.sk. Využite Až 4 % naspäť ... Čítajte viac

Categories