Kara (2)

Nechýbalo veľa a dnes by tu táto renomovaná značka už nebola. Kara bola založená v roku 1952, ako uvádza na svojej webovej stránke. Vďaka svojej kvalite vyvážala nielen do krajín "východného bloku", ale aj do Švajčiarska či Nemecka. Ale po zbabranej privatizácii po roku 1989 sa pomerne veľká spoločnosť rozpadla na niekoľko menších firiem. Zachránil ju nakoniec jeden z jej pracovníkov, ktorý sa vypracoval z pozície robotníka až na výkonného riaditeľa. A aj vďaka tomu dnes môžete využiť zľavové kupóny na výhodný nákup kvalitných kožených a kožušinových odevov a doplnkov.

Nákup u Kara Trutnov sa oplatí

Keď si prezriete sortiment, ktorý značka Kara ponúka, budete súhlasiť, že je len a len dobre, že sa túto značku podarilo zachrániť. Jedným z hlavných bodov filozofie spoločnosti je totiž vysoká kvalita materiálov, z ktorých sú kožené bundy aj opasky či peňaženky vyrábané. K vysokej kvalite materiálov je tiež potrebné prirátať aj kvalitné spracovanie kože, ktoré zabezpečujú skúsení odborníci. Aj vďaka tomu dokázala značka obnoviť a ešte aj rozšíriť svoju sieť predajní po celej Českej republike aj u nás na Slovensku.

Prémiová kvalita výrobkov značky Kara je veľkým lákadlom pre každého, kto dokáže oceniť vlastnosti kožených výrobkov. Pridaním zliav, ktoré vám poskytnú zľavové kupóny v našej ponuke sa stane ponuka kožených modelov pre mužov i pre ženy ešte lákavejšou. Ušetriť desiatky percent z konečnej ceny je predsa rozumné riešenie. Môžete mať predsa vo svojom šatníku koženú bundu, alebo nejaký iný kožený výrobok prémiovej kvality za cenu, ktorá sa len tak niekde nenájde.

Kara si však dá záležať nielen na kvalite, ale aj na celkovom vzhľade svojich výrobkov. Samotná firma si je vedomá, že práve na spokojnosti zákazníkov stojí a padá celé renomé značky. Viac o tom, ako pracuje Kara Trutnov sa môžete dozvedieť na ich stránke, ale aj v článku na znackove.eu.

Spokojní sú aj pracovníci

Nie sú to však iba spokojní zákazníci. Dôkazom toho, že značka Kara stále žije a vodí sa jej dobre, sú aj vyjadrenia jednotlivých pracovníkov, ktoré nájdete na českej stránke atmoskop.cz. Cieľom tejto stránky je dať možnosť vyjadriť sa o fungovaní firmy, o vzťahoch zamestnancov a zamestnávateľa a ďalších aspektoch, ktoré vplývajú na spokojnosť pracovníkov.

Na stránke atmoskop.cz sú preto k dispozícii jednoduché a prehľadné grafické vyjadrenia jednotlivých aspektov a aj celkové hodnotenie. Každý si môže vďaka tomu rýchlo urobiť predstavu o tom, akým spôsobom sa vo firme pracuje.

Zľavové kupóny na porovnanie

Aj keď na našom trhu existujú desiatky rôznych výrobcov oblečenia, v rámci kožených výrobkov a výrobkov z kožušiny je konkurencia iba malá. V podstate skoro žiadna. Príčinou sú najmä pomerne vyššie ceny za kvalitné kožené a kožušinové odevy oproti výrobkom z iných materiálov. Je preto ťažké porovnávať zľavové kupóny Kara s ponukou iných výrobcov či predajcov odevov.

Aj napriek tomu je však niekedy vhodné prezrieť si zľavové kupóny Bestlook, Fashion Mafia či iných butikov so značkovým oblečením, aby ste mali predstavu o tom, aké sú rozdiely v ponuke produktov. Nielen tých kožených.

Najväčšími prednosťami odevov z pravej kvalitnej kože je ich dlhá životnosť, odolnosť a skvelé izolačné vlastnosti. Okrem výroby pánskej a dámskej konfekcie nezabúda značka Kara ani na servis. Preto ponúka pozáručný servis odevov, vlastnú úschovňu a dokonca aj čistiareň. Je preto jasné, že ak si vyberiete zľavové kupóny Kara a kúpite si ktorýkoľvek z množstva kvalitných produktov, bude to s istotou výhodný nákup.

 

Navštíviť obchod
  • 0

Zľava na Kara

Využite zľavy na nákup na Karatrutnov.sk a šetrite pri každom nákupe online. Kara... Čítajte viac
  • 0

5 % naspäť z nákupu + 5€ BONUS na Karatrutnov.sk

Získajte peniaze späť z každého nákupu na Karatrutnov.sk. Využite 5 % naspäť z... Čítajte viac

Categories