Refundo (1)

Zľavy už dnes nájdete asi na každom rohu. Tisíce obchodníkov musia doslova bojovať o to, aby nejako prilákali zákazníkov. Tento fakt začali len pred niekoľkými rokmi efektívne využívať viaceré spoločnosti. Tak vznikli stránky ako je napríklad Refundo so zľavovými kupónmi či cashback akciami. Podstatou je, že sa po registrovaní a nakúpení vo vybranom obchode stránka postará o vybavenie akciovej ceny, alebo napríklad o spomínaný cashback z nákupu.

Stovky obchodov a stotisíce ich zákazníkov tento systém zjavne oceňujú. Zákazník môže na jednom mieste nájsť širokú ponuku zliav a obchody môžu získať veľa nových zákazníkov bez toho, aby museli investovať väčšie sumy do reklamy. Ich "zbraňou" sa stávajú zaujímavé zľavové akcie, ktoré môžu členovia Refundo využiť.

Na Refundo sú zľavy od výmyslu sveta

Skutočne je to tak. Refundo je jednou z mála stránok na slovenskom internete, ktorá sa tým môže pochváliť. Nie sú to len zľavové kupóny eshopov, ktorých sú tisíce, ale aj hromadné zľavy a rôzne iné akciové ponuky. S niečím podobným sa u nás môžete stretnúť, no Refundo je aj tak výnimočné. Nemôžete ho porovnávať napríklad so zľavovými kupónmi Zľavodomu, či iných portálov, ktoré sa zaoberajú využívaním zliav.

Výhody stránky Refundo môžete využiť aj prípade, ak nakupujete cez AliExpress. Previdelne sú tam aktualizované informácie o tom, aké produkty v poslednom čase nakupovali používatelia systému. Nechýbajú, samozrejme, ani údaje o výške zliav. A pre lepšiu prehľadnosť sú produkty rozdelené do príslušných kategórií.

Jednoduché ako facka a plné výhod

Tak je to v prípade systému, akým Refundo funguje. Zaregistrovať sa môžete aj cez Facebook, takže je to hračka. Potom stačí už len vybrať obchod, v ktorom chcete nakúpiť a nakupovať. Potom, ako nákup cez Refundo schváli príslušný obchod, pripíše Refundo vaše peniaze (odmenu) na váš účet. To je len v skratke, pretože je potrebné splniť rôzne podmienky, ale nie je to nič nezvyčajné. Peniaze si následne z účtu na Refundo môžete poslať na svoj bankový účet. A nie sú na to žiadne veľké limity.

Okrem klasického nakupovania v rôznych obchodoch si na stránke Refundo môžete nájsť aj ponuku lacných leteniek a rôznych možností ubytovania. Dokonca si môžete vyhľadať aj výhodné auto na prenájom či rovno nejaký kompletný zájazd od overených spoločností. To všetko samozrejme s výhodnými zľavami.

Porovnajte zľavy na Refundo s konkurenciou

Nie je to vôbec zložité aj vďaka našej stránke. Tu nájdete aj zľavový kupón Refundo, ktorý môžete porovnať s inými stránkami, ktoré ponúkajú rôzne zľavy. No nemusíte porovnávať iba zľavy. Ak si dáte tú námahu, na webe nájdete aj zaujímavé recenzie. Niektoré sú priamo na Refundo, ale môžete nájsť aj také, ktoré porovnávajú rôzne podobné stránky a kvalitu ich služieb. Tak si môžete napríklad porovnať Refundo, Tipli a Plnú Peňaženku.

To je len niekoľko príkladov, ako si môžete sami preveriť kvalitu služieb nejakých stránok. Nemusia to byť iba e-shopy. Ľudia si často vymieňajú svoje skúsenosti aj na rôznych fórach, v skupinách na sociálnych sieťach a ďalších miestach na internete. To, či vybrané zľavy alebo zľavové kódy stále platia si vďaka tomu môžete overiť vopred.

Internetu sa tak môžeme poďakovať za to, že je nakupovanie online nielen rýchlejšie a z viacerých pohľadov pohodlnejšie, ale aj bezpečnejšie a výhodnejšie. A to aj preto, že existujú stránky ako je tá naša, Zľavobook.sk, kde nájdete zľavové kupóny z desiatok online obchodov. Mimochodom u nás nájdete aj zľavové kódy z iných stránok. Nemusia to byť iba e-shopy. A Refundo je jednou z nich. Takže máte niečo ako zľavu na zľavy...:)

Navštíviť obchod
  • 0

Zľava na Refundo.sk

Využite zľavy a akcie na nákup na Refundo. Nakupujte so zľavami a ušetrite pri nakup... Čítajte viac

Categories