Shooos (4)

Jedným z výrokov Milana Lasicu je aj ten o nových topánkach. Hovorí, že človek je pri nových topánkach rád až vtedy, keď príde domov a vyzuje si ich. Ak však objednávate topánky zo Shooos.sk, viete, že v tomto pán Lasica naozaj nemá pravdu. Shooos.sk je internetový obchod so sídlom na Miletičovej ulicu v Bratislave, ktorý predáva nielen tie najkvalitnejšie a najpohodlnejšie topánky, ale aj oblečenie a doplnky. Shooos zľavový kupón udrží vaše nohy v pohodlí a k tomu vás oblečie za bezkonkurenčné ceny!


Čo je Shooos.sk?

Shooos.sk je mimoriadne úspešný internetový obchod, ktorého kamenná predajňa sídli na Miletičovej ulici v Bratislave. Prináša tak obrovskú výhodu na oboch stranách – nákup v tomto obchode je výhodný aj pre ľudí, ktorí si radšej topánky a oblečenie vyskúšajú v predajni, ako aj pre tých, ktorí sú unavení z pobehovania po obchodoch a túžia nakupovať z pohodlia domova. Obchod Shooos vznikol v roku 2011 v Bratislave ako menší obchod s teniskami. Postupom času sa Shooos.sk začal zaoberať mestskou módou a vypracoval sa až na úroveň fashion specialist. Množstvo spokojných zákazníkov tak vie, že navštívením Shooos.sk a využitím zľavového kupónu Shooos získavajú naozajstnú kvalitu za priaznivé ceny. Internetový obchod Shooos v roku 2018 prešiel redizajnom, ktorý ešte viac prispel k modernému a nadčasovému vzhľadu ich stránok. Nový dizajn presne vystihuje charakter obchodu: moderný, štýlový, in, nadčasový, nekomplikovaný a rafinovaný. Shooos počas svojho dlhodobého pôsobenia uprednostňuje fair-trade dodávateľov a recyklovateľné produkty, čím láka aj tých najnáročnejších zákazníkov. Shooos zľavový kupón je teda skutočne vhodný pre každého!

Shooos zľavový kupón – čo ním získate?

So zľavovým kupónom Shooos môžete nakupovať široký sortiment tovaru za tie najlepšie ceny. Na svoje si pritom prídu dámy i páni. Pre dámy sú v skladoch pripravené kvalitné tenisky, zimné topánky, flip flopy, espadrilky, ale aj kvalitné oblečenie – ponožky, tričká, mikiny, bundy, kabáty, šaty, nohavice, šortky i spodná bielizeň. Z dámskych doplnkov si zľavový kupón môžete uplatniť na batohy, tašky, hodinky, slnečné okuliare a mnoho ďalšieho. Páni si môžu zľavový kupón Shooos uplatniť taktiež na tenisky, zimné topánky, mikiny, tričká, opasky, nohavice, šortky, batohy, hodinky, slnečné okuliare či šnúrky do topánok. So všetkým týmto kvalitným tovarom získate aj reklamačnú dobu až 24 mesiacov. Shooos zľavový kupón vám teda zabezpečí nielen lacný nákup, ale aj nákup bezpečný s dlhou zárukou na kúpený tovar.

Značkový tovar so Shooos zľavovým kupónom

Všetok tento široký sortiment spadá pod tie najznámejšie a najlepšie značky. Nájdete tu napríklad:
 • Adidas
 • Reebok
 • Kangaroos
 • Converse
 • Timberland
 • Nike
 • Vans
 • Puma
 • Prana
 • Palladium Boots

Shooos je v neustálom kontakte so svojimi zákazníkmi

Kontakt so zákazníkmi je jedným z kľúčových faktorov, ktoré ovplyvňujú úspešnosť obchodu. Pravdepodobne aj preto má Shooos.sk obrovský úspech medzi svojimi zákazníkmi. Neustále si získava nových a nových fanúšikov a tí starí sa sem vždy veľmi radi vracajú. Je to aj vďaka tomu, že Shooos.sk je plne aktívny aj na sociálnych sieťach. Ako na Instagram-e, tak aj na Facebook-u sa dennodenne dozviete tie najlepšie novinky zo sveta módy. Máte tak neustále prehľad o tom, čo je aktuálne in a všetky zobrazené najmodernejšie produkty môžete nakupovať výhodne so Shooos zľavovým kupónom. Množstvo noviniek, rád a tipov nájdete aj na Shooos blogu. Prečítajte si napríklad o adidas Spice Pack, alebo o cestách po Islande.
Nakupujte výhodne so Shooos zľavovým kupónom a užívajte si pocit pohodlia v nových topánkach, či vôňu nového oblečenia. Shooos zľavový kupón vás obuje i oblečie bez ujmy vo vašej peňaženke! Pre viac zliav navštívte aj iné obchody z našej stránky.

Navštíviť obchod
 • 0

Zľava na Shooos.sk

Využite zľavy a akcie na nákup na Shooos. Nakupujte so zľavami a ušetrite pri nakupo... Čítajte viac
 • 0

2 % naspäť z nákupu + 5€ BONUS na Shooos.sk

Získajte peniaze späť z každého nákupu na Shooos.sk. Využite 2 % naspäť z nák... Čítajte viac
 • 0

Zľavový kupón Shooos.cz – 5%

Zľava - 5% na nákup tovaru na stránke Shooos.cz. Ušetrite pri nakupovaní so zľavov... Čítajte viac
 • 0

Zľavový kupón Shooos.hu – 5%

Zľava - 5% na nákup tovaru na stránke Shooos.hu. Ušetrite pri nakupovaní so zľavov... Čítajte viac

Categories