Timestore (2)

Kvalitné a štýlové hodinky sú doplnkom, ktorý spraví každý outfit v spoločnosti kompletným. Hodinky najznámejších značiek ako sú Daniel Wellington, Emporio Armani, Luminox alebo Hugo Boss nájdete v ponuke internetového obchodu Timestore. Obchod neponúka len elegantné hodinky najznámejších značiek. Nájdete tiež ponuku určenú pre športovcov, kde hodinky prekvapia svojimi funkciami.


Timestore zľavový kupón

Internetový obchod Timestore.sk sa pýši titulom najväčšieho e-shopu s náramkovými hodinkami u nás a v susedných čechách. Najširšia ponuka hodiniek pre každého za skvelé ceny. S našim zľavovým kupónom získate na váš nákup ešte lepšiu cenu. Stačí na stránke zadať príslušný kód, vďaka ktorému nakúpite vždy výhodnejšie. Vyberajte zo širokej ponuky luxusných alebo športových hodiniek pre každého. Ak v ponuke nenájdete práve to, čo ste hľadali, navštívte e-shop Mojehodinky.sk, kde máte rovnakú možnosť využitia zľavového kódu. Tým ušetríte pri vašich nákupoch.

Kvalitné hodinky za skvelé ceny

Ponuka Timestore je plná tých najluxusnejších značiek náramkových hodiniek: Certina, Daniel Wellington, Guess, Casio, Tommy Hilfiger a mnohé ďalšie. Vďaka kvalite svojich produktov si obchod získal obľúbenosť na trhu, o čom svedčia aj mnohé pozitívne recenzie a skúsenosti jeho zákazníkov. Nemusíte teda pochybovať o tom, či je váš nákup na internete bezpečný a vaše peniaze investujete do kvality – uplatnenie zľavového kupónu Timestore nebudete ľutovať. Pre prehľadnejšie vyhľadávanie rozdelil obchod svoj sortiment do niekoľkých kategórií, vďaka čomu môžete jednoducho prehľadávať hodinky podľa využitia, farby, značky alebo príležitosti, pre ktorú ste sa rozhodli hodinky objednať. Na stránke nájdete tiež možnosť filtrovania ponuky podľa ceny, hodnotení, tvaru hodiniek alebo ich funkcií.

Hodinky pre každého

Na prvý pohľad môže obchod pôsobiť tak, že ponúka len tie najluxusnejšie hodinky, ktoré sa nosia k oblekom. Na Timestore si nájdu svojho pomocníka na ruku aj skúsení športovci, ktorý chcú mať prehľad o svojom výkone a okolí.  Turistické hodinky Suunto Core vám poskytujú presné údaje namerané pomocou výškomera, barometra, hĺbkomera a tiež digitálneho kompasu. Takéto inteligentné hodinky obsahujú aj prekvapivé funkcie ako sú indikátor tendencie počasiabúrkový alarm. Samozrejmosťou športových hodiniek na Timestore je vodeodolnosť a tak okrem hodiniek na turistiku a beh nájdete aj hodinky vhodné na plávanie. Neváhajte a nakúpte športové hodinky už dnes so zľavou, ktorú máte vďaka nášmu zľavovému kupónu Timestore.

Timestore blog

Timestore blog obsahuje množstvo článkov, ktoré vám dodajú inšpiráciu pre nákup elegantných a športových hodiniek. Dočítate sa o tom, ako sa o svoje hodinky starať, aby čo najdlhšie vydržali a nájdete aj tipy na aktuálne módne trendyrecenzie na jednotlivé produkty, ktoré e-shop ponúka. Keďže značiek kvalitných hodiniek je naozaj veľa, tento blog je dobrým miestom pre každého, kto sa nevie vo svojom výbere rozhodnúť. S užitočnými radami od skúsených autorov sa nemusíte báť, že by ste v spoločnosti s vašimi novými hodinkami zažili faux paux.

Prečo nakupovať na Timestore?

O tom, že nákup na e-shope Timestore sa oplatí, hovorí aj 95% spokojnosť jeho zákazníkov. Obchod ponúka originálny tovar so 100% garanciou jeho pôvodu, takže si môžete byť istí, že kupujete kvalitu, ktorá vydrží. Z celkovej ponuky majú viac ako 3600 modelov skladom, takže po objednaní hodiniek z pohodlia vášho domova už len čakáte na ich rýchle doručenie. Timestore má navyše svojho vlastného hodinára, vďaka čomu máte ako zákazník k dispozícií expresné úpravy a servis.

Navštíviť obchod
  • 0

Zľava na TimeStore.sk

Využite zľavy a akcie na nákup na TimeStore. Nakupujte so zľavami a ušetrite pri nak... Čítajte viac
  • 0

0,5 % naspäť z nákupu + 5€ BONUS na Timestore.sk

Získajte peniaze späť z každého nákupu na Timestore.sk. Využite 0,5 % naspäť z... Čítajte viac

Categories