Venda (1)

Venda je pomerne mladá spoločnosť, ktorá ponúka vo svojom e-shope široké spektrum produktov z rôznych oblastí života. Začínala na českom trhu, ale v súčasnosti už existuje aj slovenská verzia obchodu. Vďaka tomu môžete aj tu na Slovensku využiť zľavové kupóny a iné akcie, ktoré Venda ponúka.

Uplatnenie zliav prostredníctvom zľavových kupónov a kódov je veľmi jednoduché. Priamo pri nákupe v e-shope je potrebné do príslušného políčka vložiť zľavový kód a zľava bude automaticky zarátaná do konečnej ceny. Pritom je často možné skombinovať aj niekoľko rôznych druhov zliav alebo akcií, takže konečná cena nákupu môže byť skutočne výhodná.

Zľavy aj na lacné veci

Mnoho produktov z e-shopu Venda je ponúkaných za ozaj nízke ceny, no aj napriek tomu je možné pri ich nákupe uplatniť zľavové kupóny, ktoré môžete nájsť u nás. Zľavy v desiatkach percent vás určite potešia, aj keď budete nakupovať iba drobnosti. Nemusia to byť digestory ani stany, keby ste chceli ísť kempovať. Ušetríte aj keď si kúpite napríklad iba bežnú peňaženku, či baterku.

Chcete sa obliecť a neminúť na to pol výplaty? Potom ste na správnej adrese. Použite zľavové kupóny od nás a nakúpte extra lacno v e-shope Venda.sk. Sortiment je veľmi široký, podobne ako v prípade veľkých portálov, ktoré môžete tiež nájsť v našej ponuke. Napríklad zľavové kupóny Mall.sk.

Návody nielen na elektro

Venda nie je iba taký e-shop. Okrem klasických služieb a sekcií, ako je napríklad Výpredaj, môžete nájsť aj podpornú stránku, kde nájdete množstvo užitočných súborov. Ide o návody na použitie pre veľké množstvo elektronického tovaru, ale aj mnoho iných produktov z ponuke e-shopu. Ak si neviete poradiť s použitím minikamery, alebo potrebujete poradiť s výsadbou húb, nájdite si návod, stiahnite ho a je po probléme. Niečo podobné môžete nájsť len občas. Často ani veľké predajné portály na takéto služby nemyslia.

Dôveryhodný e-shop

Pre mnohých zákazníkov sa obchod Venda stal číslom jedna, keď ide o výhodný nákup vecí do domácnosti, do záhrady, oblečenia aj elektroniky. V prvom rade je to pre nízke ceny a rýchle doručenie objednaného tovaru. Svedčia o tom napríklad aj recenzie samotných zákazníkov. Väčšina je však adresovaná pôvodnej českej verzii, takže ich nájdete na portáli Heureka.cz. Stránka už bola ocenená aj modrým certifikátom Ověřeno zákazníky.Okrem portálu Heureka nájdete niekoľko zaujímavých recenzií aj na stránke Skrz.cz. Aj tam väčšina zákazníkov vyjadruje spokojnosť s nákupom.

Aj napriek týmto faktom sa dajú nájsť aj viaceré články a diskusie na rôznych stránkach, kde sa zákazníci sťažujú na rôzne nedostatky spojené s nákupom v e-shope Venda. Z časového hľadiska ide najmä o začiatočné problémy pri doručovaní tovarov. Niektorí zákazníci nedostali tovar včas, alebo to nebol presne ten variant produktu, ktorý si vybrali. Len občas sa vyskytli aj sťažnosti na kvalitu tovarov. Našťastie sa nikto nesťažoval na problémy pri uplatnení zliav a ďalších akcií. Nemali by ste sa teda obávať, že by ste nemohli uplatniť zľavové kupóny, ktoré u nás získate.

Nakoniec si aj tak môžete vytvoriť svoj vlastný názor na spoľahlivosť e-shopu Venda. Jednoducho si vyberte niekoľko drobností, alebo niečo, čo sa vám hodí do domácnosti a vyskúšajte, ako obchod skutočne funguje. Stále máte predsa právo na reklamáciu, takže za pokus určite stojí využiť zľavové kupóny z našej ponuky.

 

Navštíviť obchod
  • 0

Zľava na Venda

Využite zľavy na nákup na Venda.sk a šetrite pri každom nákupe online. Venda.cz j... Čítajte viac

Categories