4Home (3)

Vďaka širokej ponuke produktov do domácnosti, počnúc bytovým textilom, cez kuchynské potreby až po hračky a darčeky, si môžete zabezpečiť takmer všetko potrebné náradie, nádoby či textil, ktoré chcete vo svojom domove mať. A samozrejmosťou sú aj rôzne zľavy, ktoré môžete využiť pri zariaďovaní svojho domu či bytu.

Nezáleží na tom, či chcete odznova zariadiť svoju spálňu, alebo iba hľadáte nové posteľné obliečky alebo vankúše. Bez problémov si máte z čoho vyberať vďaka širokému spektru rôznych značiek, veľkostí, farieb aj materiálov. 4Home je overená spoločnosť a vďaka svojim skúsenostiam na trhu vie zabezpečiť kvalitné služby pre svojich zákazníkov. No a samozrejmosťou sú aj rôzne výhody, ktoré má pre nich prichystané.

Zľavy a iné výhody

Na prvom mieste sú, ako inak, zľavové kupóny. A to nie hocijaké. Je ich hneď niekoľko druhov. Napríklad klasické zľavy, ktoré môžete uplatniť na akýkoľvek tovar. V ponuke sú aj zľavy na konkrétne typy produktov. Napríklad niektoré druhy textilu, darčeky, rôzne doplnky a dekorácie, ale nechýbajú aj zľavy na konkrétne spotrebiče. Napríklad vysávače či záhradné grily. Áno, aj také čosi nájdete v ponuke tohto overeného e-shopu.

Netreba zabudnúť ani na cashback akcie a rôzne výhody v podobe bonusov. Všetko toto sa dá ešte aj kombinovať, takže ak sa trochu "pohrabete" v ponuke zliav, určite nájdete presne to, čo potrebujete. Nie je totiž vôbec náhoda, že bola stránka 4Home niekoľkokrát ocenená za svoje kvality. Stačí spomenúť cenu Overené zákazníkmi od portálu Heureka.sk.

Viac ako 10 ročné skúsenosti na našom trhu dokáže spoločnosť 4Home vhodne využiť nielen na to, aby prilákala nových zákazníkov, ale aj na udržanie si stabilnej klientely. Kvalitné servisné služby a výhodné podmienky v prípade reklamácií dokážu často divy. A aby dali jasne najavo, že si vážia svojich spokojných zákazníkov, vytvorila spoločnosť aj vernostný program. A dala mu výstižný názov.

Vernostný program Pohoďáci

...je založený na jednoduchom princípe. Za každý nákup získate určité body. Rovnako ich získate aj za hodnotenie tovaru. A 100 týchto bodov, Pohodáčikov, si môžete potom ľubovoľne zmeniť buď za zľavu pri nákupe, alebo za nejaký vecný darček. O množstve a pohybe pohodáčikov máte prehľad priamo na účte, ktorý sa vytvorí pri registrácii do vernostného programu.

Vďaka týmto výhodám si 4Home cenia tisíce ľudí na Slovensku aj u susedov. Svedčia o tom aj stovky kladných recenzií na rôznych portáloch. Napríklad najnavštevovanejší porovnávací portál Heureka.sk ich má celú hromadu. Ale množstvo ich nájdete aj na súkromných blogoch a stránkach, ktoré sa venujú zariaďovaniu domácnosti, záhrady a podobným témam.

Nejde iba o zľavové kupóny

Obyčajní ľudia dokážu oceniť najmä rôzne možnosti platieb, vernostné zľavy a viacero možností prepravy objednaných tovarov. Plusom pri rozhodovaní zákazníkov o kúpe je aj veľký počet vhodne umiestnených odberných miest. A samozrejme netreba zabúdať ani na ceny s ohľadom na kvalitu ponúkaného sortimentu.

Samozrejme, nikto nie je dokonalý. Nájsť sa dajú aj záporné hodnotenia. Najčastejšie sa však týkajú nedostatočnej kvality fotografií na stránkach e-shopu, občas problémy s poškodeným balením pri preberaní tovaru a niekedy sa vyskytnú aj nesprávne rozmery, či množstvo objednaného tovaru. V celku to však nie je nič nečakané. Takéto nepríjemnosti sa nedajú celkom minimalizovať. A nájdete ich v recenziách asi každého obchodu na svete. Veď človek je druh omylný.

Na druhej strane si môžete na internete prezrieť desiatky videí, ktoré ukazujú napríklad elektrické spotrebiče z ponuky tohto e-shopu. Tak si môžete vopred urobiť zoznam všetkého, čo chcete kúpiť a až potom daný nákup uskutočniť. Predtým však odporúčame poprezerať ponuky zľavových kupónov, ktoré sa dajú nájsť na na to zameraných stránkach.

Ak sa chystáte na veľké zariaďovanie domácnosti, neváhajte si predtým poprezerať aj spomínané videá. Dozviete sa z nich o produkte viac ako iba z fotografií v e-shope. A keď už potom budete mať všetko vybrané, hor sa nakupovať. E-shop  4Home je na Vás vždy pripravený.

Navštíviť obchod
  • 0

Zľava na 4Home.sk

Využite zľavy a akcie na nákup na 4Home. Nakupujte so zľavami a ušetrite pri nakupov... Čítajte viac
  • 1

3,5 % naspäť z nákupu + 5€ BONUS na 4Home.sk

Získajte peniaze späť z každého nákupu na 4Home.sk. Využite 3,5 % naspäť z ná... Čítajte viac
  • 4

Zľavový kupón 4Home.sk – 5%

Zľava - 5% na nákup tovaru na stránke 4Home.sk. Ušetrite pri nakupovaní so zľavový... Čítajte viac
  • 1

Zľavový kupón 4Home.sk – 3 €

Zľava - 3 € na nákup tovaru na stránke 4Home.sk. Ušetrite pri nakupovaní so zľavo... Čítajte viac

Categories