69shop (1)

Patrí medzi špičku na našom trhu a určite nie náhodou. Už viac ako dekádu poskytuje 69shop.sk svoje služby zákazníkom a tí sú podľa všetkého nadmieru spokojní. Inak by e-shop nevydržal tak dlho na takom konkurenčnom trhu, akým predaj erotických pomôcok je. Ani keby ponúkal bezkonkurenčne najvýhodnejšie zľavové kupóny. Popravde sa na internete roztrhlo vrece so sexshopmi, takže si aspoň máme z čoho vyberať, ale na druhej strane si musíme dávať väčší pozor na dôveryhodnosť a kvalitu produktov aj služieb, ktoré sú v ponuke.

Aké zľavy ponúka 69shop.sk?

Samozrejmosťou je ponuka zľavy za prihlásenie sa na odber newslettera s aktuálnymi informáciami o novinkách a akciách v e-shope. Stačí zadať svoju emailovú adresu do príslušného políčka podľa návodu a budete mať pravidelné informácie o tom, čo je nové v e-shope.

Sexshop sa spolieha aj na sociálne siete, o čom svedčí aj to, že môžete získať zľavu napríklad za to, že dáte Like priamo na ich stránke na Facebooku. Nie je to nič zložité a potom stačí pri nákupe tovarov v e-shope do poznámky uviesť "zľava za like + vaše facebook meno". Podobne je to aj so zdieľaním stránky, pričom je zľava o niečo vyššia.

69shop.sk nezabudol ani na svojich stálych zákazníkov, takže máte možnosť využiť zľavu, ktorú získate len za to, že ste si už minimálne raz niečo z e-shopu objednali a objednávku aj vyplatili.

Porovnajte zľavy v iných sexshopoch.

Keďže je konkurencia v tejto oblasti na Slovensku veľká, oplatí sa porovnať ponúkané zľavy a iné akcie aj od iných predajcov. Nie je to nič zložité. U nás si stačí vybrať napríklad zľavové kupóny Lovesexshop a niekoľkých ďalších sexshopov a porovnať ich ponúkané výhody. Niekedy totiž cena nie je všetko.

Rôzne špeciálne zľavy môžete tiež nájsť aj priamo na webstránkach e-shopov, kde sa o nich dozviete viac. Často ide o sezónne akcie, alebo špeciálne ponuky zliav pre verných zákazníkov. Ak patríte medzi nich, nemali by ste si ich nechať ujsť.

Ako sú s 69shop.sk spokojní zákazníci?

To si môžete jednoducho preveriť napríklad na portáli Heureka.sk, kde nájdete desiatky hodnotení. Podľa nich je dodávanie bezproblémové, čo sa týka času. Aj keď sa občas vyskytnú nejaké nedorozumenia, pracovníci si s nimi vedia hravo poradiť. Jedným z dôležitých faktorov, ktorý spokojnosť ovplyvňuje je aj diskrétnosť dodávok. Tá je podľa filozofie e-shopu na prvom mieste. Kladne sú hodnotené aj ceny produktov a komunikácia so zákazníkom.

Na stránke e-shopu nájdete aj zaujímavé a užitočné návody a rady ako si správne vybrať tovar a dokonca aj erotické poviedky. A tie sú fakt šťavnaté...

Aby ste si ale nepomýlili e-shop s erotickými pomôckami s privátom, prečítajte si rozhovor s mladou predavačkou z kamennej predajne. Dozviete sa aké zábavné môže byť predávanie erotických pomôcok. Alebo aj to, že mnoho druhov tovaru v sexshope môže slúžiť aj ako zdravotné pomôcky. A je toho ešte viac.

Výhodne nakúpiť v e-shope 69shop.sk môžete aj tak, že použijete ponúkané zľavové kupóny u nás. Už aj tak výhodné ceny môžu byť ešte nižšie a vy ešte spokojnejší. Veď dopriať sebe a svojmu partnerovi, či partnerke, kvalitný pocit uspokojenia už nemusí byť tak finančne náročné, ako kedysi. Potrebujete len vybrať ten správny produkt. A s tým vám v obchode ochotne pomôžu. Ich sortiment je totiž dosť široký a nie každý sa v ňom vyzná.

 

Navštíviť obchod
  • 0

Zľava na 69shop.sk

Využite zľavy a akcie na nákup na 69shop. Nakupujte so zľavami a ušetrite pri nakupo... Čítajte viac

Categories