Idea-nabytok (2)

IDEA ponúka aj zľavy na kvalitný masívny nábytok

To, že je IDEA na trhu už viac ako 25 rokov o niečom svedčí. Najmä o tom, že sa dokáže prispôsobiť meniacim sa podmienkam a zachovať si dlhodobo dôveru zákazníkov. Na to používa rôzne prostriedky, ako sú napríklad sezónne zľavy na rôzne druhy tovaru. Možnosti, ako si udržať stálych zákazníkov a zároveň prilákať aj nových, sa vďaka moderným technológiám rozrástli. Nie sú to už iba tlačené zľavové kupóny, ale aj ich digitálne verzie, rôzne cashback programy a iné. Vďaka smartfónom a internetu sa k nim dá jednoducho dostať a využiť ich tam, kde potrebujeme.

Čo je IDEA?

Spoločnosť, ktorá dodáva nábytok z masívu už viac ako štvrť storočia, sa môže pochváliť viac ako poldruha miliónom spokojných zákazníkov a širokým spektrom ponúkaného sortimentu. Vyše 2000 druhov nábytku hovorí za všetko. Aj keď sa na ich webstránke o firme veľa nedočítate, hodnotenia zákazníkov, ktoré sa dajú nájsť na portáloch ako je Heuréka.sk, vám veľa napovedia. IDEA neustále drží krok s dobou a snaží sa využiť všetky aktuálne možnosti na uspokojenie svojich zákazníkov. Preto ju môžete nájsť aj v zoznamoch zľavových portálov v ČR aj na Slovensku.

Zľavové portály

Okrem známeho Zľavomatu sa už aj na slovenskom internete udomácnili ďalšie, ako napríklad Zľavobook, či Couponzone. Každý portál sa snaží ponúkať nejaké zaujímavé výhody pre zákazníkov, zľavové kupóny aj cashback kupóny a tak vďaka konkurencii máte na výber dostatočne širokú ponuku. Skoro každý si môže vybrať to, čo mu najviac vyhovuje. Výhodou zľavových portálov je aj to, že si môžete na jednom mieste porovnať zľavy na určitý druh tovaru. Napríklad si vyberiete niekoľko výrobcov nábytku a porovnáte ich ponuku. Potom si jednoducho vyberiete najvýhodnejšiu zľavu a môžete začať zariaďovať izbu či celý dom.

Ako si overiť dodávateľa

Skôr, ako si vezmete zľavový kupón, dajte si tú námahu a overte si kvalitu tovarov aj služieb, ktoré vami vybraný dodávateľ ponúka. Najľahšie je to prostredníctvom recenzií zákazníkov, ktoré sa dajú nájsť na rôznych webových stránkach venujúcich sa tejto téme. Najznámejšou je určite Heureka, kde si môžete porovnať aj ceny. Ale môžete sa hlavne dozvedieť viac o tom, do akej miery sú s tovarom a službami spokojní zákazníci toho ktorého obchodu. O spoločnosti IDEA sa tam napríklad dozviete, že ponúka rýchle dodanie objednaného nábytku, komunikuje na úrovni a okrem toho ponúka aj zaujímavé zľavy. Pri nákupe nábytku z masívu od spoločnosti IDEA si môžete uplatniť aj cashback prostredníctvom systému Tipli. Skrine, postele, komody aj iné druhy nábytku od spoločnosti IDEA môžete nájsť aj na nábytkovom portáli Biano.sk, kde sa dajú priamo porovnať ceny a výhody s desiatkami ďalších dodávateľov nábytku. Nakoniec ešte jedno upozornenie. Keď sa rozhodnete navštíviť e-shop spoločnosti IDEA, nepomýľte si ho s podobnou stránkou, ktorá tiež ponúka nábytok. Správna adresa spoločnosti IDEA je idea-nabytok.sk, tak sa nedajte pomýliť. Existuje totiž aj podobná stránka ideanabytok.sk, ktorá však ponúka iný sortiment tovarov. To len aby sa potom nestalo, že budete chcieť vyjadriť svoju nespokojnosť a pomýlite si dodávateľa. A ako môžete ešte ušetriť na nábytku z masívu? Môžete si ho vyrobiť aj sami, ak si trúfate. Tu je krátky návod. Ale určite to nie je vhodné pre každého.

Navštíviť obchod
  • 0

Zľava na Idea-nabytok.sk

Využite zľavy a akcie na nákup na Idea-nabytok. Nakupujte so zľavami a ušetrite pri ... Čítajte viac
  • 1

5 % naspäť z nákupu + 5€ BONUS na Idea-Nabytok.sk

Získajte peniaze späť z každého nákupu na Idea-Nabytok.sk. Využite 5 % naspäť ... Čítajte viac

Categories