Ratanea (2)

Poznáte ho? Obchod so záhradným nábytkom a všetkým ostatným vybavením, ktoré potrebujete do svojej záhrady. Vcelku ambiciózne plány majiteľov sa zrejme začínajú plniť, pretože sa celková ponuka zvýšila a pribudli k tomu aj rôzne akcie pre zákazníkov. Ratanea zľavové kupóny a kódy tiež nemôžu chýbať. To by nebolo ono.

V obchode Ratanea skutočne nájdete zrejme všetko do záhrady. Počnúc balkónovými súpravami a ležadlami až po tienidlá a rôzne doplnky. Môžete si zaobstarať aj dlažbu, ak chcete. To všetko z pohodlia domova v internetovom obchode. Ratanea ide proste s dobou.

Nakupujte so zľavou

Určite to poznáte. Skoro v každom obchode sa vždy objaví nejaká aktuálna akcia s výhodami pre zákazníkov. Najčastejšie sú to rôzne pevné zľavy na konkrétny produkt, alebo výpredaje. Ale vďaka moderným technológiám sa čoraz častejšie objavujú aj univerzálne zľavové kupóny na nákup akéhokoľvek tovaru v obchode, alebo rôzne zľavové kódy, ktoré môžete získať po registrácii na odber noviniek, napríklad cez email.

Dalo by sa povedať, že kdekoľvek sa pozriete, nájdete nejakú zľavu. Či už je to Ratanea, alebo akýkoľvek iný obchod. Napríklad aj také zľavy na Mall.sk. Dokonca je možné, že na stránkach veľkých obchodov nájdete viac rôznych druhov akcií. Veľmi často je to vernostný program s výhodami. Rovnako tak špeciálne zľavy pri registrácii účtu a podobne.

Zľavový kupón od Ratatea

Prečo sa oplatí? Pretože v obchode Ratatea máte k dispozícii bohatú ponuku produktov, z ktorých si môžete vyberať. Tovar si môžete kúpiť aj v kamennej predajni, kde vás obslúži kvalitný personál. Okrem toho sa Ratatea stará aj o dovoz tak, aby sa znížilo riziko poškodenia tovarov. Preto sa môže zdať cena za dovoz vyššia ako normálne. No vybraný prepravca poskytuje najkvalitnejšie služby. Rôzne možnosti platby sú tu samozrejmosťou tak ako možnosť dobierky. K tomu všetkému ešte prirátajte zľavové kupóny na cashback, ktoré nájdete napríklad aj u nás a výsledkom bude veľmi výhodná možnosť nakupovania.

Kvalitu značky Ratatea si môžete overiť aj vďaka tomu, že získala ocenenie Overené zákazníkmi, ktoré udeľuje Heureka.sk. Jednou z možností je aj porovnanie ponúk rôznych podobných obchodov. Môžete tak zistiť, ktorý z nich má aké výhody a ktorá kombinácia možností je pre vás najvýhodnejšia. Nie vždy ide iba o veľké zľavy. Dôležitá je aj cena za dopravu, reklamačné podmienky, možnosti platby alebo aj doba dodania. Každý z nás má predsa iné požiadavky.

Kde sa inšpirovať

Najjednoduchšie je prečítať si niekoľko hodnotných článkov z internetových magazínov, ktoré sa téme záhrady venujú. Tam najčastejšie nájdete aj to, aké sú trendy v zariaďovaní záhrady a aj niečo o tom, aké sú priemerné ceny za niektoré druhy produktov. Často sa stáva, že nájdete aj článok s aktuálnymi zľavami vo viacerých obchodoch. Získate tak cenné informácie, ktoré môžete potom použiť pri výbere predajcu a tovarov.

Ešte jednoduchšie je vyhľadať si nejaké zaujímavé videá, napríklad cez Youtube, a pozrieť si to čo hľadáte na vlastné oči. Veď sa hovorí, že je lepšie raz vidieť ako stokrát počuť. Môžu to byť aj návody pre domácich majstrov, kde zistíte možné nedostatky a podobne.

Získané informácie sa dajú dobre využiť aj u nás, kde môžete porovnať zľavové kupóny od rôznych predajcov naraz a vybrať si tie najvýhodnejšie pre seba. Môžete aj rôzne zľavy skombinovať.

Aj keď možno Ratatea nie je najväčší obchod s vybavením do záhrady, určite má potenciál sa ním stať. Stačí si pozrieť ich ponuku a filozofiu firmy. Ak je na prvom mieste spokojnosť zákazníka, musí to mať svoj efekt. Veď len spokojný zákazník sa znova vráti. To znamená, že v Ratatea vedia, čo robia. A je to aj vidieť. Pozrite sa sami, ak neveríte.

Navštíviť obchod
  • 0

Zľava na Ratanea

Využite zľavy na nákup na Ratanea.sk a šetrite pri každom nákupe online. Ratanea.... Čítajte viac
  • 0

4,5 % naspäť z nákupu + 5€ BONUS na Ratanea.sk

Získajte peniaze späť z každého nákupu na Ratanea.sk. Využite 4,5 % naspäť z n... Čítajte viac

Categories