Temponabytok (4)

Hovorí sa, že nie je dôležité, čo v dome máme, ale je dôležité, kto v ňom býva. Je dôležité mať v dome niekoho, s kým sa môžeme deliť o radosti i starosti. Prečo sa však nepodeliť so svojimi blízkymi o radosť z nového vybavenia do domu – z nového nábytku? Doprajte si spoločné potešenie nákupom nového nábytku na temponabytok.sk za tie najvýhodnejšie ceny. Temponabytok zľavový kupón vám zabezpečí pohodlné nakupovanie za menej peňazí, čo výrazne šetrí vašu peňaženku. A kto by nechcel mať krajší, útulnejší dom „za babku“?

Temponabytok – internetový obchod i kamenné predajne

Temponabytok.sk je internetový obchod spoločnosti TEMPO KONDELA, s. r. o.. Táto spoločnosť funguje na našom trhu už 25 rokov. Vznikla v roku 1992 pod menom Miloš Kondela TEMPO. Pod týmto menom na trhu fungovala do roku 2003. Od roku 2003 pôsobí pod súčasným už spomínaným názvom a venuje sa predaju nábytku a bytových doplnkov. Svojou nevídanou aktivitou v oblasti maloobchodu i veľkoobchodu sa už dlhé roky radí medzi popredné spoločnosti  vystupujúce v oblasti obchodu s nábytkom. V maloobchodnej sfére vlastní 22 kamenných predajní. V rámci veľkoobchodu Temponabytok zásobuje 230 predajní nábytku na Slovensku a 260 predajní v Česku. Okrem toho máte teraz aj vy možnosť nakupovať nábytok z pohodlia domova. Navštívte temponabytok.sk, využite Temponabytok zľavový kupón a zariaďte si svoje bývanie podľa vašich predstáv.

Temponabytok zľavový kupón – na čo všetko ho môžete použiť?

Na temponabytok.sk nájdete kompletné vybavenie pre každú z miestností vášho domu. Zoznam tých najatraktívnejších kúskov vám prinášame v prehľadnom usporiadaní podľa typu izby:

Spálňa

Zľavový kupón si v tejto kategórii môžete uplatniť na postele, matrace, rošty, komody, skrine, regály, police, nočné stolíky, šperkovnice, paplóny, vankúše, stojany na šaty, či zrkadlá.

Detská izba

Čo by sme neurobili pre naše deti? Deti sa vedia osobitne tešiť z nového vybavenia svojej izbičky. Nákup nového nábytku do detskej izby však stojí nemalé peniaze. So zľavovým kupónom Temponabytok však kúpite sedacie vaky, stoličky, taburety, postele, váľandy, písacie stoly, či pohovky a kreslá za bezkonkurenčné ceny, Potešte vaše ratolesti a nezruinujte rodinný rozpočet s Temponabytok zľavovým kupónom.

Kúpeľňa

Kúpeľňa v tom istom zložení, ako pred dvadsiatimi rokmi? Navštívte temponabytok.sk, kde nájdete rôzne nové moderné kúpeľňové zostavy priamo pre vás na mieru. Okrem toho tu nájdete ponuku žehliacich dosiek, košov na bielizeň, zrkadiel, sušiakov a mnohého iného.

Obývačka

O obývačku sa zvyčajne staráme najlepšieho zo všetkých miestností domu. Je to miesto pre prijímanie návštev – preto sa ho snažíme mať vždy upratané a v tip-top stave. Aj tu sa však nábytok časom opotrebúva. Ak by to už aj u vás chcelo zmenu, využite Temponabytok zľavový kupón na niektorú zo sedačiek, sedacích súprav, pohoviek, kresiel, taburetov, obývacích stien, knižníc, stolíkov... Máte teda z čoho vyberať!

Kuchyňa a jedáleň

O tú sa tiež treba pedantne starať. Ak sa nám chce dobre variť a stolovať, musíme mať na to aj potrebné vybavenie. K tomu nám dopomôže aj ponuka kuchynských liniek, vitrín, komôd, stolov, stoličiek a jedálenských setov. Stačí si len vybrať.

Netreba zabudnúť ani na kanceláriu, predsieň, či záhradu.

V kategórii Kancelárie nájdete tie najkvalitnejšie kancelárske stoličky, stoly, kľakosedy, kontajnery, knižnice Do Predsiene si môžete dokúpiť nové botníky, vešiaky, komody, predsieňové steny, lavice, či závesné kreslá. Záhrada si tiež vyžaduje svoje náklady. Vy však teraz môžete ušetriť na nákupe záhradných sedení, či trampolín vďaka Temponabytok zľavovému kupónu. Okrem všetkých týchto produktov tu nájdete aj bytové doplnky ako koberce, svietidlá a lampy, stojany na noviny, deky, obrazy, fototapety a mnoho iného.

Hotové izby

Ak však máte problém s výberom a kombinovaním nábytku tak, aby všetko spolu ladilo, Temponabytok zľavový kupón môžete využiť aj na nákup hotových izieb.

Rýchle doručenie

Všetok tovar, ktorý je označený ako „Skladom“ budete mať doma do 48 hodín a dokonca i zdarma, ak nakupujete nad 250€! V kombinácii so zľavovým kupónom už nakupujte naozaj iba „za babku“! Navštívte aj iné obchody na našej stránke a nakupujte lacnejšie z pohodlia domova.

Navštíviť obchod
  • 2

Zľava na Temponabytok.sk

Využite zľavy a akcie na nákup na Temponabytok. Nakupujte so zľavami a ušetrite pri ... Čítajte viac
  • 2

Zľava na Temponabytok

Využite zľavy na nákup na Temponabytok.sk a šetrite pri každom nákupe online. Ven... Čítajte viac
  • 0

Zľava na Temponabytok.sk

Zľava na dopravu Ušetrite pri nakupovaní na Temponabytok.sk. Zlavobook.sk - Zľ... Čítajte viac
  • 0

Zľava na Temponabytok.sk

Bytové doplnky v skvelej VÝPREDAJOVEJ CENE Ušetrite pri nakupovaní na Temponabytok... Čítajte viac

Categories