Wellneo (2)

S obchodom Wellneo ste o krok bližšie k zdraviu

Wellneo predstavuje synonymum pre zdravie, krásu a aktivitu. Presne tieto aspekty (ktorých je oveľa viac) nájdete pod krídlami Wellneo. Ak ste sa rozhodli pre radikálnu zmenu vo svojom živote, chcete zmeniť svoj životný štýl, ste tu správne. Wellneo splní vaše sny a spraví váš život krajším. So skvelými zľavami a zľavovými kupónmi vám budú ponúknuté fantastické služby, vrátane posilnenia tela, aktívneho chudnutia a podčiarknutia vašej fyzickej a psychickej krásy. Vo Wellneo si príde na svoje nejeden športový nadšenec. Nájdete tu najkvalitnejšie fitness tréningové príslušenstvo a rôzne pomôcky, ktoré napomáhajú k tomu, aby ste boli o krok bližšie k vysnenej postave. To, že výrobky získate za skvelé zľavy vám nemusíme ani pripomínať.

Aký sortiment výrobkov je dostupný vo Wellneo?

Za extrémne zľavy nakúpite širokú škálu produktov. Využite zľavové kupóny a užívajte si radosť z nákupu výrobkov, ktoré sú rozdelené do týchto sekcií:
  • Fitness a šport,
  • chudnutie
  • starostlivosť o telo, 
  • zdravie a wellnes,
  • oblečenie a obuv.
Zaujala vás niektorá zo sekcií týchto predajní? Ak áno, vyrazte na výhodné nákupy. Zľavy na vás už netrpezlivo čakajú. Využite okrem týchto zliav aj zľavové kupóny Gamisport a ušetrite nejedno euro.

Nákup vo Wellneo? To je jedna báseň

Okrem online nákupu na web stránke, môžete zájsť aj do kamennej predajne. Ak sa rozhodnete "kúpiť" si zdravie, tak takáto návšteva sa skutočne oplatí. Využite pri nákupe zľavové kupóny a potešte nielen seba, ale aj svojich blízkych. Tí vám budú dozaista vďační. Okrem iného, máte možnosť nákupu na splátky pri minimálnej hodnote 100 €. Bežný zákazník využije nákup na splátky s 10% navýšením, avšak člen Clubu 5* využíva nákup na splátky len s 5% navýšením. Členstvo v klube so sebou prináša množstvo zliav, ktoré by bola škoda nevyužiť.

Čím všetkým sa môže Wellneo pochváliť?

Značka Wellneo je vytvorená presne pre tých, ktorí dennodenne čelia stresu, nedostatku spánku, zlým stravovacím návykom alebo chcú svoj život posunúť na iný, lepší level. Sedavý spôsob života má negatívny vplyv na biomechaniku tela. Odborné rady, testované a kvalitné produkty sú zárukou zmeny k lepšiemu. Výrobky sú podporené vedeckými štúdiami. Presne to je dôvodom, prečo je Wellneo synonymom zdravia, progresu a hľadania nových alternatív. Zavítajte pod ochranné krídla týchto predajní a váš život bude taký, ako ešte nikdy predtým.

Navštíviť obchod
  • 0

Zľava na Wellneo.sk

Využite zľavy a akcie na nákup na Wellneo. Nakupujte so zľavami a ušetrite pri nakup... Čítajte viac
  • 0

2,5 % naspäť z nákupu + 5€ BONUS na Wellneo.sk

Získajte peniaze späť z každého nákupu na Wellneo.sk. Využite 2,5 % naspäť z n... Čítajte viac

Categories