ZľavaDňa (3)

Internetový zľavový portál ZľavaDňa je miestom, kde nájdete wellness pobyty, gastronomické zážitky, adrenalínové a voľnočasové aktivity, víkendové pobyty na Slovensku a mnoho ďalšieho. Je to portál plný inšpirácie a nápadov na originálne darčeky pre vašich blízkych a priateľov. Pri nákupe nezabudnite využiť náš zľavový kupón a získajte ešte väčšiu zľavu.


ZľavaDňa zľavové kupóny

ZľavaDňa.sk patrí právom medzi špičku vo svojej oblasti nielen na Slovensku, ale aj v Európe. O jeho kvalite svedčí spokojnosť zákazníkov s poskytovanými službami – priemerné hodnotenie ponúk je 8,8 z 10, spolu majú viac ako 76 000 hodnotení. Svoj zľavový kód naozaj využijete na garantovanú kvalitu, ktorej výsledkom bude vaša spokojnosť. Tento kód na zľavu zadáte pri nákupe vybraného kupónu, ktorý vám následne doručia na e-mail. Ak kupujete darček pre niekoho z vašich blízkych, jednoducho vyberiete možnosť, že kupujete darček – portál poskytuje možnosť vybrať si z rôznych designov vášho darčekového kupónu. Zľavový kupón ZľavaDňa využijete nielen na produkty pre vás, ale aj na darčeky pre priateľov. Uplatnite si zľavu na akýkoľvek produkt alebo službu už dnes.

Maximálne zážitky za minimálne ceny

Takto by sme mohli zhrnúť moto portálu, ktorý sa snaží svojim zákazníkom poskytovať tie najlepšie služby za výhodné ceny. V ponuke rôznych zážitkových pobytov a zájazdov si na svoje príde naozaj každý. Okrem služieb ponúka tento zľavový portál tiež zľavové kupóny na elektroniku, e-knihy, kozmetiku, oblečenie alebo výživové doplnky. Ak si napriek širokej ponuke nevyberiete, odporúčame vám navštíviť Zľavomat.sk alebo Zľavoking.sk, kde určite nájdete, čo hľadáte. Aj na týchto portáloch máte možnosť využiť náš zľavový kupón, vďaka ktorému zaplatíte ešte menej. Vašu vybranú ponuku produktov a služieb na ZľavaDňa si môžete vždy zoradiť podľa najpredávanejších, najnovších alebo odporúčaných na základe recenzií a hodnotení. Práve hodnotenia od ostatných zákazníkov sú tým, vďaka čomu sa rozhodnete, či si daný kupón zakúpite alebo nie. Tím spoločnosti ZľavaDňa sa každým dňom stará o to, aby ste vo svojej ponuke našli vždy tie najlepšie produkty a služby.

ZľavaDňa aplikácia

V dnešnej modernej dobe, keď už takmer každý vlastní smartfón s internetom, si pre svojich zákazníkov pripravujú firmy rôzne aplikácie, ktoré im uľahčujú nákup. S mobilnou aplikáciou ZľavaDňa môžete prehľadávať svoje obľúbené zľavy a získavať inšpiráciu na darčeky rýchlo a pohodlne vo vašom mobile. Nezáleží na tom, kde ste. Stačí vám smartfón s internetovým pripojením. Aplikácia má jednoduchý dizajn s možnosťou filtrovania zliav podľa toho, čo vás aktuálne zaujíma. Nechýba samozrejme ani možnosť nastavenia notifikácií, ktoré vás včas upozornia na zaujímavé zľavy, ktoré si nemôžete nechať ujsť. Takto vám už neujdú žiadne horúce ponuky vo vašom okolí.

ZľavaDňa blog

Inšpiráciu na zaujímavé darčeky a zážitky nenájdete len v ponuke zľavových kupónov, ale aj na ZľavaDňa blogu. Jeho obsah je pravidelne aktualizovaný a jeho autori si naozaj dávajú záležať na tom, aby bol pre čitateľov praktický. Na blogu nájdete hodnoteniarecenzie služieb, ktoré portál ponúka, vďaka čomu máte pred vašim nákupom väčšiu šancu správne sa rozhodnúť. Články sa väčšinou zaoberajú užitočnými radami a dočítate sa tiež o originálnych tipoch na darčeky, víkendové pobyty a skvelé recepty do každej kuchyne. Stručne povedané, na ZľavaDňa blogu nájdete naozaj všetko.

Navštíviť obchod
  • 12

Zľava dňa zľavový kupón

Využite promokód na ešte väčšie zľavy na nákup na zľavadňa.sk.
  • 0

Zľava na ZlavaDna.sk

Využite zľavy a akcie na nákup na ZlavaDna. Nakupujte so zľavami a ušetrite pri naku... Čítajte viac
  • 1

2,5 % naspäť z nákupu + 5€ BONUS na Zlavadna.sk

Získajte peniaze späť z každého nákupu na Zlavadna.sk. Využite 2,5 % naspäť z ... Čítajte viac

Categories