Astratex (3)

Spodná bielizeň je veľmi dôležitou a nezanedbateľnou súčasťou nášho každodenného fungovania. V súčasnosti sa kladie čoraz väčší dôraz na kvalitu i estetiku spodnej bielizne, čomu sa prispôsobujú aj jej predajcovia. Výnimkou nie je ani internetový obchod astratex.sk, ktorý ponúka kvalitnú a esteticky bezkonkurenčnú spodnú bielizeň už od roku 2000. Teraz vám zľava na Astratex umožní nakupovať krásnu a kvalitnú bielizeň za lepšie ceny! Internetový obchod Astratex sa zameriava na marketing a predaj dámskej pánskej spodnej bielizne a plaviek. Dámy si vyberú zo širokej ponuky podprseniek a nohavičiek všetkých veľkostí, strihov a samozrejme farieb. Spodná bielizeň od kvalitných výrobcov, ktorá pohodlne sadne každému. Nakupujte výhodne so zľavovými kódmi.


Astratex zľavové kupóny

Nakupovanie spodnej bielizne na internete môže byť nezvyčajné. V prípade, ak nakupujete cez kvalitného a spoľahlivého predajcu, akým je Astratex.sk, nemusíte sa ničoho obávať. S našimi zľavovými kupónmi môžete pri vašom nákupe na internete vždy ušetriť. Je to naozaj jednoduché. Stačí, ak skopírujete príslušný zľavový kód, ktorý potom vložíte pri vytváraní vašej objednávky na stránke e-shopu. Kvalitnú spodnú bielizeň nájdete aj v ponuke Otto.sk, kde takisto môžete nakupovať s našimi zľavovými kupónmi.

O spoločnosti

Spoločnosť spustila predaj spodnej bielizne cez internet už v roku 2000, kedy pôsobila ako zásielkový obchod. V roku 2005 sa rozhodli venovať sa naplno predaju na internete a tento krok bol pre nich významným míľnikom a úspechom. V súčasnosti pôsobí na trhoch v Poľsku, Rumunsku, Maďarsku, Bulharsku, RakúskuČechách. Obchod si všade získal popularitu medzi zákazníkmi a patrí medzi najlepšie slovenské a české e-shopy. Všetok tovar z ponuky je pripravený na sklade, kde je dostupných viac ako 200 000 produktov z viac ako 4000 druhov tovaru.

Široký výber tovaru

Tento e-shop je jedinečný hlavne pre široký sortiment spodnej bielizne pre mužov a ženy, z ktorého si vyberie každý. Pre dámy je dostupná ponuka kvalitných podprseniek vo veľkostiach od 60/D až do 120/G a nohavičiek od XS do 9XL. Samozrejmosťou je pestrý výber farieb, strihov a najnovších módnych trendov.

Rýchle doručenie

Všetok tovar z ponuky obchodu je dostupný skladom, takže po zaplatení objednávky už len čakáte na jeho rýchle doručenie. Cena dopravy sa môže líšiť, pri nákupe nad 49€ máte dopravu zadarmo. Neváhajte pri nákupe kvalitnej spodnej bielizne využiť zľavový kupón Astratex, s ktorým získate výhodnú zľavu.

Astratex konto výhod

Astratex odmeňuje svojich stálych zákazníkov rôznymi bonusmi, vďaka ktorým nakupujú výhodnejšie ako u konkurencie. Po vytvorení zákazníckeho konta získavate do svojej Pokladničky automaticky 8% z hodnoty vášho nákupu. Tento bonus môžete uplatniť pri ďalších nákupoch, aby ste získali zľavu. Stav týchto vrátených peňazí môžete vždy sledovať na svojom účte po prihlásení.

Výmena tovaru

Môže nastať situácia, že vám zakúpený tovar nebude vyhovovať alebo vám nesadne vybraná veľkosť. V takomto prípade jednoducho zašlete tovar na ich adresu a Astratex vám ho vymení, alebo dostanete vaše peniaze naspäť. Pri výmene si tiež môžete zvoliť, či chcete inú veľkosť, farbu alebo značku za rovnakú cenu. Vymenený tovar odosielajú do 10 dní od prijatia nevyhovujúceho kusu. Samozrejmosťou pri výmene je doprava zadarmo. Na Astratex nakupujete bez obáv a ich kvalitný zákaznícky servis vám vždy rád poradí pri akýchkoľvek problémoch s nákupom.

Kvalitný predajca spodnej bielizne

O tom, že svoj nákup na Astratex nebudete ľutovať, svedčí aj 98% spokojnosť jeho zákazníkov a pravidelné pozitívne recenzie. Obchod zvíťazil v kategórií Cena popularity – Móda a doplnky známej súťaže ShopRoku 2017. Popularitu na trhu si udržuje vďaka jednoduchému vyhľadávaniu v ponuke a jednoduchému nákupu. Ak máte nejaké problémy pri nákupe alebo sa chcete dozvedieť dodatočné informácie, neváhajte kontaktovať zákaznícky servis dostupný telefonicky.

Astratex poradňa    

Dámy, ktoré nakupujú na Astratex, určite ocenia sekciu „Poradňa“, ktorá je dostupná v hornej časti stránky. V poradni nájdete praktické rady o tom, ako si správne vybrať podprsenku, plavky alebo nohavičky podľa veľkosti a strihu. V tejto sekcii nájdete tiež prehľad a rozdelenie plaviek podľa základných druhov a strihov. Dostupné je tiež obrázkové znázornenie pracích symbolov, aby ste vašu bielizeň omylom praním nezničili. Poradňa obsahuje všetko, čo potrebujete o spodnej bielizni vedieť.

Kvalita je dôležitá! A vďaka Astratex zľave aj lacná!  

Hoci kvalita by mala byť určujúcim faktorom aj pri nákupoch iného druhu oblečenia, pri spodnej bielizni by sme mali na kvalitu dbať ešte viac. Spodná bielizeň je totiž tým druhom oblečenia, ktoré sa bezprostredne dotýka nášho tela a jeho intímnych oblastí. Mali by sme sa chrániť od škodlivých vplyvov a zvoliť skutočne spodnú bielizeň vyrobenú z tých najkvalitnejších látok. Astratex zľavový kupón vám zabezpečuje túto kvalitu za veľmi nízke ceny. Záleží nám na vašom zdraví, a preto prinášame Astratex zľavu až priamo k vám! Viac už teda neváhajte a urobte pre seba niečo prospešné. Pre viac zliav, navštívte aj iné obchody z našej stránky.

Navštíviť obchod
  • 0

Zľava na Astratex.sk

Využite zľavy a akcie na nákup na Astratex. Nakupujte so zľavami a ušetrite pri naku... Čítajte viac
  • 0

Zľava na Astratex

Využite zľavy na nákup na Astratex.sk a šetrite pri každom nákupe online. ASTRATE... Čítajte viac
  • 0

7,5 % naspäť z nákupu + 5€ BONUS na Astratex.sk

Získajte peniaze späť z každého nákupu na Astratex.sk. Využite 7,5 % naspäť z ... Čítajte viac
  • 0

Zľavový kupón Astratex.sk – 25%

Zľava - 25% na nákup tovaru na stránke Astratex.sk. Ušetrite pri nakupovaní so zľav... Čítajte viac

Categories