Hej (3)

Kto by nepoznal akčný internetový obchod Hej.sk? Hoci Hej obchod je všetkým veľmi dobre známy, a preto ho netreba nijak špeciálne predstavovať, aj napriek tomu vám prinášame informácie o tom, ako môžete v tomto obchode nakupovať ešte výhodnejšie. A to vďaka hej.sk zľavovému kódu. Využite zľavový kupón hej.sk a zariaďte si kompletne svoju domácnosť, záhradku, či vybavenie pre zvieratká za ešte lepšie ceny. Nakupujte voľne a bez výčitiek s hej.sk zľavami.


Čo je hej.sk?

Ak by sa predsa len našiel niekto, kto by internetový obchod hej.sk nepoznal, v stručnosti vám ho predstavíme. Hej.sk je najväčší internetový obchod na slovenskom trhu, ktorý ponúka široký sortiment produktov z oblasti elektroniky, spotrebičov, záhradnej techniky, ako aj vybavenie pre športovcov, či outdoor aktivity. Nájdete tu aj chovateľské produkty, hračky, nábytok, kozmetiku a mnoho iného. Hej.sk patrí pod HP Tronic, ktorý pôsobí aj na českom a poľskom trhu. Prvý predaj cez internet sa uskutočnil v roku 1999 cez českú pobočku Kasa.cz. Na Slovensku hej.sk funguje od roku 2003, kedy tu táto spoločnosť otvorila prvú pobočku. Od roku 2005 hej.sk predáva aj v Poľsku. Hej.sk má tri kamenné pobočky HEJHOUSE v Bratislave, Zvolene a Žiline.

Zľavový kód hej.sk – čo vďaka nemu získate?

Okrem kvantity tovaru sa hej.sk vyznačuje aj kvalitou. Množstvo spokojných zákazníkov iba dokazuje fakt, že hej.sk ponúka kvalitný tovar, pre ktorý sa nakupujúci radi vracajú. K tendencii vrátiť sa na hej.sk a opätovne tu nakupovať prispievajú aj rôzne dodatočné služby, ktoré tento obchod ponúka. Okrem kvalitného tovaru teda nákupom na hej.sk získate aj možnosť konzultácie tovaru cez internet, či telefón. Ak si teda pri nákupe tovaru nie ste niečím istý, obráťte sa priamo na nich. Telefonicky môžete zároveň aj uzavrieť objednávku. Ostatné výhody nákupu so zľavovým kódom hej.sk vám prinášame v prehľadných bodoch:
  • Doručenie do 24 hodín je obrovskou výhodou. Ak ste zabudli na nejaké výročie, či narodeninový deň, môžete aj na poslednú chvíľu kúpiť kvalitný, pekný a hodnotný darček. Využite zľavový kód hej.sk ešte dnes a zajtra máte svoj tovar doma!
  • Rôzne typy dopravy zabezpečia to, že tovar sa k vám dostane presne takým spôsobom, aký vám vyhovuje a že za dopravu zaplatíte iba toľko, koľko sami chcete. Osobný odber na niektorej z pobočiek je úplne zdarma. Okrem toho vám balík môže doviesť poštový kuriér až domov, alebo na poštu. Tovar nad 30kg vám bude doručený za skvelú cenu 16€.
  • Odvoz starého spotrebiča nie je bežnou službou, ktorú internetové obchody ponúkajú. sk však boduje aj v tomto smere. Nezabezpečuje totiž iba dovoz nových spotrebičov, ale aj odvoz tých starých. Ak teda chcete vymeniť starú chladničku za novú, máte to úplne bez problémov a vďaka hej.sk zľavovému kupónu aj lacno. Hej.sk zľavový kód sa o všetko postará!
  • Spotrebič sa pokazil a vy nemáte čas čakať 30 dní na posúdenie reklamácie? Hej.sk vás dlho čakať nenechá. Využite zľavový kód a máte k dispozícii bleskovú výmenu tovaru. Už žiadne čakanie!
  • sk má plno zamestnancov, ktorí robia všetko pre to, aby ste vy, zákazníci, boli stopercentne spokojní. Občas sa však stáva, že sa zákazník cíti ukrivdený. Aby zákazník v žiadnom prípade neodchádzal ako „porazený“, hej.sk má ešte svojho ombudsmana, ktorý nezávisle rieši všetky konflikty a problémy – objektívne, s nadhľadom a bez zaujatosti. Máte tak istotu, že váš nákup je bezpečný a v prípade akýchkoľvek nezhôd bude váš problém adekvátne vyriešený.

Hej.sk zľavový kód aj pre zvieratká

Hej.sk sa vyznačuje aj tým, že vo veľkom podporuje útulky a to finančne i materiálne. Na začiatku leta 2018 založili kampaň Naplň misku pre útulok, ktorá plní brušká opusteným psíkom a mačkám. Za každé kúpené balenie granúl hej.sk naplní jednu misku pre rôzne útulky v rámci celého Slovenska. To, koľko kilogramov granúl sa už podarilo rozdať, môžete sledovať online, či už priamo na stránke hej.sk, alebo na Facebook-u a Instagram-e. Nakupujte na hej.sk s Hej zľavovým kupónom a zariaďte si domácnosť podľa vašich predstáv za tie najlepšie ceny! Hej zľavový kód vám zabezpečí elektronické vybavenie domácnosti, rôzne spotrebiče, záhradnú techniku, chovateľské potreby, či kozmetiku a mnoho iného. S hej zľavovým kupónom sa vám bude nakupovať oveľa ľahšie!

Navštíviť obchod
  • exclusive
  • 1

Zľava na Hej

Využite zľavy na nákup na Hej.sk a šetrite pri každom nákupe online. Hej.sk je jede... Čítajte viac
  • 1

Až 4 % naspäť z nákupu + 5€ BONUS na Hej.sk

Získajte peniaze späť z každého nákupu na Hej.sk. Využite Až 4 % naspäť z ná... Čítajte viac
  • 1

Zľavový kód -10€ na hej.sk

Zľavu 10€ na nákup nad 300€ získate po zadaní zľavového kódu v košíku na hej.sk!

Categories