Okay.sk (0)

Mobilné telefóny, veľké a malé domáce spotrebiče, kvalitná elektronika, obývací alebo záhradný nábytok a mnoho ďalšieho. To všetko nájdete v ponuke internetového obchodu Okay.sk. Populárny predajca širokého sortimentu elektroniky a nábytku získava dlhodobo pozitívne recenzie a spokojnosť zákazníkov.


Okay zľavové kupóny

Kvalitné produkty za bezkonkurenčné cenypohodlný nákup. Takto by sa dal opísať nákupný zážitok zákazníkov, ktorý nakupujú s Okay. S nami navyše získate na svoj nákup zľavu. Je to naozaj jednoduché. Stačí ak pri vytváraní objednávky na stránke vložíte zľavový kód, ktorý využijete na širokú škálu sortimentu elektroniky a spotrebičov. V prípade, že nenájdete vhodný produkt v ponuke Okay, kód na zľavu využijete aj na AndreaShop. Zľavový kupón Okay je jedinečná možnosť, ako môžete pri nákupe elektroniky a nábytku na internete ušetriť. Po celom Slovensku majú množstvo predajní, kde vám zamestnanci radi poradia pri výbere nového domáceho spotrebiča. Objednaný tovar vám zadarmo dopravia na predajňu, kde si ho môžete pohodlne vyzdvihnúť. Ak si zakúpený tovar nemôžete odviesť sami, k dispozícií máte možnosť dopravy k vám domov, kde vám produkt pripoja a nainštalujú.

Príbeh spoločnosti

Spoločnosť Okay bola založená v roku 1994, kedy otvorila svoju prvú predajňu elektroniky v Českej republike. V roku 2002 vstúpila spoločnosť na slovenský trh a o 5 rokov otvorila svoju 100. predajňu vôbec. Obchod nabral vďaka predaji kvalitných produktov pomerne rýchlo na popularite a získal si základňu stálych zákazníkov. V súčasnosti má firma 120 kamenných predajní, na ktoré je možné doručiť objednávky z ich e-shopu. Firma sa stále snaží hľadať nové cesty k svojim zákazníkom prostredníctvom rozširovania svojich služieb a predajní u nás a v ČR.

Nákup na Okay sa oplatí

To, že nákup na Okay sa oplatí, potvrdzuje hneď niekoľko dôvodov. Obchod ponúka svojim zákazníkom garanciu najnižšej ceny, ktorá vám zaručuje najvýhodnejší nákup elektroniky a spotrebičov na trhu. Zamestnanci pravidelne sledujú a porovnávajú ceny produktov s tovarom konkurencie, vďaka čomu vedia nastaviť tú najvýhodnejšiu cenu na trhu. Ak by ste našli nejaký produkt v inom obchode za nižšiu cenu, Okay vám vráti 110% cenového rozdielu. Garancia najnižšej ceny platí len pre kamenné predajne – na e-shope môžete pre výhodnejšiu cenu využiť náš zľavový kupón. Nákupom na predajniach Okay získavate tiež 14-dňovú garanciu vrátenia tovaru, vďaka ktorej vrátite bezproblémovo tovar, ktorý vám nevyhovuje. K nákupu si tiež môžete dokúpiť Bleskovú výmenu. Vďaka nej vám výrobok vymenia hneď na mieste bez zbytočného čakania na reklamáciu. Bleskovú výmenu môžete uplatniť na tovar do predajnej ceny 199€. Zľavový kupón Okay je skvelým spôsobom, ako nakupovať na internete ešte lacnejšie. E-shopy po celom svete ponúkajú svojim zákazníkom možnosť uplatniť zľavové kódy a týmto spôsobom si robia reklamu. Ako zákazník pri nákupe ušetríte a táto výhoda vás nič nestojí. Stačí len skopírovať kód určený na zľavu.

Rady a tipy pre zákazníkov

Na úvodnej stránke webu Okay nájdete sekciu Rady a tipy. Nájdete tu množstvo praktických článkov, ktoré vám pomôžu pri výbere vhodného nábytku alebo elektroniky. Dočítate sa tiež o tých najlepších produktoch zo širokej ponuky obchodu a luxusných akciách. Medzi najčítanejšími článkami nájdete napríklad tipy ako zrýchliť počítač alebo veci, na ktoré by ste mali myslieť pri výbere nového televízora. Tieto články sa oplatí prečítať pred nákupom, aby ste mali záruku, že ste zľavový kupón využili na vhodný tovar.

Navštíviť obchod

Pre tento obchod neexistujú žiadne kupóny

Categories