darček

Tentoraz vymýšľame darčeky pre našich otcov – čím obdarujete toho svojho? Už máte vymyslené alebo stále váhate? Kúpiť flašku dobrého vína alebo napríklad netradičné cigary?

Darček pre otca musíte vyberať s vysokými nárokmi bez ohľadu na to, či ide o darček na narodeniny alebo akýkoľvek iný. Mal by byť osobný, venovaný zo srdca a mal by mu priniesť radosť. Inšpirujte sa našimi nápadmi.

 

Ponúkame Vám inšpirácie na darčeky pre mužov, darčeky pre ženy, originálne darčeky, vtipné darčeky, darčeky k narodeninám, ale aj vianočné a valentínske darčeky. Vieme, že nájsť ideálny darček nie je jednoduché, a preto Vám prinášame tipy na darčeky pre každú príležitosť.

Stieracia mapa sveta

stieracia mapa svetaJednou z možnosť ako potešiť otca darčekom, môže byť stieracia mapa sveta. Ide o dnes už pomerne známy, ale veľmi zaujímavý darček, ktorý poteší každého otca, ktorý rád cestuje. Po každej ceste si zotri krajinu, v ktorej bol a tak má možnosť odkryť celú mapu sveta. Vďaka tejto mape môžete označiť všetky štáty, ktoré ste už navštívili originálnym spôsobom. Rovnako ako u stieracích žrebov stačí jednoducho zotrieť povlak pri krajinách, ktoré otec už navštívil. Takýto darček poteší určite nejedného cestovateľa.

 

 

Stojan na víno

Možností je mnoho a ďalšou, ktorú vám ponúkame je stojan na víno. Stojanov je mnoho a preto určite nebude problém nájsť taký, ktorý by sa vášmu otcovi páčil. Motívy stojanov sú rôzne, nájdete tam športovcov, autá, lietadlá, či rôzne povolania… Ide o kovové stojany, ktoré sa hodia predovšetkým na vína, ktoré v nich môžu chvíľu postáť. Dobrým nápadom by bolo ku stojanu určite pridať ešte aj dobrú fľašu vína.

Kanister s alkoholom

Ďalšou možnosťou je kúpiť resp. dať vyrobiť špeciálny stojan na alkohol. Tieto kufríky sa vyrábajú z benzínových kanistrov, pričom do vnútra sa dá vložiť čokoľvek. Alkohol si môžete vybrať podľa preferencií, tak aby sa tento darček otcovi páčil. Okrem toho tam môžete nechať vložiť aj pivo, poháre, ťapku, či cigary… Ak by ste si takýto kanister chcli vytvoriť vy, na internete nájdete určite mnoho návodov, ako niečo takéto za vytvoriť.

Do výberu vianočného darčeka pre otca dajte všetky svoje zmysli a srdce. Zaspomínajte si na všetky chvíle vášho detstva, ktoré ste spolu trávili a inšpirujte sa nimi. Doprajte mu chvíle pohody a vyberte tentokrát vianočný darček pre otca podľa toho, čo má skutočne rád.

 

Preferujete klasické darčeky alebo ste radšej kreatívni? V obidvoch prípadoch platí: dokonalý darček ukazuje obdarovanému, ako veľmi si ho ceníte. Tým sa rozhodne nemyslí len materiálna hodnota. Darčeky so symbolickou hodnotou sú často tie najhodnotnejšie.