Footshop zľavový kód - 5% zľava
- 5% zľava na Footshop.sk
Získajte zľavu 5% na celú objednávku. Uplatníte si ju vložením tohto zľavového...Show More
Získajte zľavu 5% na celú objednávku. Uplatníte si ju vložením tohto zľavového kupónu na stránke predajcu. Show Less
FSCOUPSK5
Footshop zľavový kód - 50% zľava
50% zľavový kupón na nákup tenisiek
Ušetrite až 50% na nákup tenisiek na Footshop. Využite zľavový kupón.
Ušetrite až 50% na nákup tenisiek na Footshop. Využite zľavový kupón. Show Less

Footshop je internetový obchod, ktorý predáva kvalitnú street obuv. V ponuke nájdete dámske aj pánske topánky, tenisky, topánky na jesenné obdobie, zimné topánky, ale aj letné a zľavnené topánky. Obchod predáva len kvalitný značkový sortiment, ktorý obstaráva iba priamo u dodávateľov.

V sortimente nájdete aj množstvo limitovaných kúskov, ktoré sa na slovenskom trhu nachádzajú len v obmedzenom množstve. Okrem toho, že sú jedinečné sa vyrábajú väčšinou v kolaborácii so známymi osobnosťami s celosvetového šoubiznisu.

tenisky

Návod na uplatnenie – Footshop zľava:

  1. Registrujte sa na tipli.sk. Registrácia je jednoduchá a rýchla. Ak využijete tento link: www.tipli.sk/odporucanie-footshop ako bonus k prvému nákupu dostanete 5€ a ja dostanem tiež odmenu za odporúčanie.
  2. Vo vyhľadávači na tipli si nájdite obchod Footshop.sk
  3. Kliknite na „Prejsť do obchodu“ na stránku Footshop.sk.
  4. Vyhľadajte produkt, o ktorý máte záujem priamo na stránke Footshop.sk, ktorá sa Vám otvorí a zakúpte ho.
  5. Hotovo! Na Vašom účte na Tipli budete vidieť, koľko sa Vám z nákupu vrátilo. Po potvrdení nákupu si tieto peniaze môžete dať hneď vyplatiť na Váš bankový účet.

Systém využívania zliav je veľmi jednoduchý a rýchly. Zároveň pri ňom môžete ušetriť množstvo peňazí. Zľavy nájdete nielen na internetový obchod Footshop.sk ale aj na množstvo iných e-shopov so širokým sortimentom.

O obchode Footshop.sk

converse

Footshop.sk nie je len obyčajný obchod so širokým výberom topánok. Nájdete tu limitované edície mnohých obľúbených svetových značiek tenisiek. Spočiatku sa spoločnosť zameriavala len na street obuv ale dnes tu nájdete omnoho širší výber produktov rôznych kategórií.

Všetky produkty sa vyznačujú najmä skvelou kvalitou a jedinečným a originálnym prevedením. Okrem jedinečných topánok ale tiež do svojho botníka prinesiete skvelé, kvalitné topánky, ktoré prinesú množstvo úžitku napríklad aj pri starostlivosti o vaše nohy.

Pri nákupe oceníte aj profesionálne služby najmä v oblasti komunikácie so zákazníkom, rýchlosti dodania a kvalitného zákazníckeho servisu. Máte tak záruku, že vaša objednávka bude úspešná a nákup príjemný. Na stránke však okrem prvotriednych topánok viete nájsť aj doplnky a outfity.

Vďaka tomu si viete priamo na jednom mieste nakúpiť množstvo produktov z rôznych kategórií. Stránka prezentuje značky ako napríklad Adidas, Asics, Timberland, Dr. Martens, Levis, Puma, Nike, New Balance a množstvo ďalších. V sekcii zľavnené produkty môžete nakupovať za veľmi výhodné ceny, alebo môžete využiť Footshop zľavový kód.