Každý, kto sa venuje športu pravidelnejšie vie, že len pri pohybe a zdravej strave starostlivosť o telo nekončí. Pre každého športovca sú dôležité aj iné látky, ktoré telo pri fyzickej aktivite potrebuje. Cesta za zdravím a vysnívanou postavou môže byť vďaka proteínom a výživovým doplnkom o niečo jednoduchšia a dokonca príjemnejšia. Práve spoločnosť Myprotein vám pri výbere správnych a kvalitných proteínov a výživových doplnkoch pomôže a vďaka Myprotein zľavovému kódu pri nákupe ešte aj ušetríte.


Ak máte záujem o zľavu na myprotein.sk, tak ste na správnom mieste. Získajte zľavu pri nákupe cez portál myprotein.sk. Zľava je vo výške 6%+ ako bonus dostanete 3€.

Návod na uplatnenie – Myprotein zľava:

  1. Registrujte sa na tipli.sk. Registrácia je jednoduchá a rýchla. Ak využijete tento link: www.tipli.sk/odporucanie-myprotein ako bonus k prvému nákupu dostanete 5€ a ja dostanem odmenu za odporúčanie tiež.
  2. Vo vyhľadávači na tipli si nájdite obchod myprotein.sk
  3. Kliknite na „Prejsť do obchodu“ na stránku myprotein.sk.
  4. Vyhľadajte produkt, o ktorý máte záujem priamo na stránke myprotein.sk, ktorá sa Vám otvorí a zakúpte ho.
  5. Hotovo! Na Vašom účte na Tipli budete vidieť, koľko sa Vám z nákupu vrátilo. Po potvrdení nákupu si tieto peniaze môžete dať hneď vyplatiť na Váš bankový účet.

 O spoločnosti Myprotein

Spoločnosť Myprotein je britská značka zameraná na športovú výživu. Môžeme ju označiť za popredné spoločnosti, alebo dokonca za spoločnosť číslo jeden v tejto oblasti. Značka Myprotein bola založená v roku 2004. Kedysi rozvíjajúca sa spoločnosť, sa teraz môže pýšiť aj exportom do USA. Spoločnosť sa snaží ďalej napredovať a ich cieľom je, sa do roku 2020, stať najúspešnejšou spoločnosťou v oblasti športovej výživy. Highlightom tejto značky je uvádzanie nového produktu, alebo dokonca hneď niekoľkých každý týždeň.

Prečo využiť Myprotein voucher?

Spoločnosť Myprotein sa vďaka dôvere zákazníkov vyšplhala na prvé miesto medzi značkami športovej výživy. Značka pôsobí v približne päťdesiatich krajinách po celom svete. Pýšiť sa môžu výrobnou akreditáciou ISO 900 a nezávislými laboratóriami, ktoré sa starajú o úplnú mikrobiologickú bezpečnosť. Napriek veľkosti firmy a menu, ktoré si vybudovali, patria vo svojej oblasti medzi najlacnejších, a to napríklad vďaka úsporným baleniam, spôsobu pri produkcií a spracovaní, či spôsobu, akým robia nákupy.

Proteínová výživa

Tento pojem sa začal používať v súvislosti s výživovým doplnkom, ktorý obsahuje bielkoviny. Synonymum pre proteín je však bielkovina, ktorá je pre naše telo stavebná jednotka. Mnoho ľudí si myslí, že proteíny sa využívajú na chudnutie, no je to len mýtus. Síce obsahujú málo tukov a cukrov, ale netreba si to mýliť s nejakým magickým nápojom, ktorý pomôže jednoducho schudnúť. Či sa vám podarí zhodiť kilá záleží od toho, aká je vaša strava celkovo, resp. od pohybu alebo športu, ktorý robíte.

Pokiaľ sa chystáte využiť zľavový kód Myprotein na proteínovú výživu, táto spoločnosť ponúka širokú škálu výrobkov, z ktorých si môžete vybrať – proteíny vegánske, bezlepkové, low fat alebo low sugar. Čo sa týka príchutí, tiež si je z čoho vyberať, od príchute jablkovej, cez banánovú, až po broskyňovú. Proteíny ponúkajú v rôznej forme, vo forme nápojov, tabliet, či práškov.


Výživové doplnky

Myprotein zľavový kód je

možné aplikovať aj na výživové doplnky, ktorých má táto spoločnosť tiež mnoho na výber – aminokyseliny, keratín, sacharidy, gainery, …

Aminokyseliny

Výživové doplnky sa využívajú na doplnenie normálnej stravy. Poznáme ich veľké množstvo. Ľudia, ktorí sa snažia dodržiavať zdravý životný štýl, venujú sa športu alebo pravidelne navštevujú posilňovňu, ich často považujú za veľmi dôležité. Napríklad aminokyseliny patria medzi látky tvoriace bielkoviny a svalstvo. Sú dôležité na ochranu svalových vlákien, tvorbu svalstva, rýchlejšiu regeneráciu, ochranu svalov pri procese chudnutia. Formy, v akých sa aminokyseliny užívajú môžu byť tabletky, kapsule, prášky …

Keratín

Iným výživovým doplnkom je napríklad keratín. Je to látka, ktorá zvyšuje úroveň energie, a čo sa týka energetických látok, patrí medzi najdôležitejšie. Keďže zvyšuje energetickú úroveň, používa sa pri naberaní svalstva. Pomáha zvyšovať výkon človeka, a tak aj dlhšie a tvrdšie trénovať.

Sacharidy

Pri cvičení je dôležité prijímať aj sacharidy, ktoré sú rovnako ako napríklad keratín dôležitým zdrojom energie. Prijímať by sa mali pred aj po tréningu. Telo po namáhavej fyzickej aktivite nie je schopné tráviť stravu. Po tréningu sa tak využívajú na doplnenie energie do svalov. Sacharidy vo forme výživových doplnkov tiež môžu mať rôznu formu – prášky, energetické nápoje, tyčinky, gély…

Gainery

Formou výživového doplnku sú aj gainery, ktoré sa využívajú pri naberaní, čo najväčšieho objemu svalov. Pri braní tohto výživového doplnku však treba mať nastavený vhodne jedálniček. Užíva sa približne 20 minút po vykonaní tréningu.

Na tieto a ešte ďalšie výživové doplnky je možné využiť Myprotein zľavový kód. Záleží len od vás, akým životným štýlom sa snažíte žiť a z akého dôvodu šport robíte, či už sa snažíte schudnúť alebo nabrať čo najviac svalov. V sortimentne spoločnosti Myprotein nájdete vhodný výživový doplnok pre vás.

fitness


Oblečenie a príslušenstvo

Okrem výživových a proteínových doplnkov môžete využiť Myprotein zľavový kód aj na športové oblečenie a príslušenstvo, ktoré táto spoločnosť ponúka. Dámy aj páni si prídu na svoje.

Ženy si v športovom sortimente môžu vybrať z tričiek, tielok, legín, mikín, športových podprseniek. Muži majú tiež na výber zo širokej ponuky – tepláky, šortky, bundy, tielka. Značka Myprotein rozdelila výber športového oblečenia podľa aktivity, ktorú vykonávate, či už beháte, venujete sa futbalu alebo basketbalu, v danej sekcií nájdete všetko, čo pre vykonávanie daného športu budete portebovať.

Spoločnosť Myprotein ponúka aj ďalšie príslušenstvo týkajúce sa športovej oblasti – fľaše, šejkre, odmerky a nádoby, tašky. Okrem toho aj športové spodné prádlo, ponožky, rukavice, či čiapky a ďalšie pomôcky potrebné k samotnému cvičeniu.

Značka Myprotein sa o svojich zákazníkov stará naozaj do detailov. Ak sa venujete akémukoľvek športu, dlhodobo, alebo sa len chystáte začať, určite nájdete vhodné využitie Myprotein voucheru na čokoľvek od tejto spoločnosti.


Myprotein blog

myprotein

Myprotein ponúka svojím zákazníkom aj rady týkajúce sa športovej oblasti. Nájdete tu typy na rôzne tréningy, ako napríklad schudnúť, nabrať svalovú hmotu na rôznych partiách tela. Nachádzajú sa tu príklady tréningov pre začiatočníkov, ale aj pokročilejších – tréningy jogy, ale aj základné princípy, ktoré potrebujete vedieť predtým ako začnete behať.

Ako už bolo spomenuté, neoddeliteľnou súčasťou zdravého aktívneho životného štýlu je aj strava. Mnohí ľudia si pod tým predstavia veľa ovocia a zeleniny, no nevedia čo s tým. Strava pri chudnutí alebo zdravom štýle sa im zdá jednotvárna a bez pestrosti, a to ich často od takéhoto štýlu odrádza. Na blogu Myprotein nájdete príklady receptov, ktoré spravia váš jedálniček pestrý.

Zároveň sa tu nachádzajú aj rady ohľadom rôznych druhov jedál a tiež výživových doplnkov. Aké kedy konzumovať, ich vplyv na chudnutie, alebo naopak pri objemovke.


Informácie pre zákazníkov Myprotein

Ak si nie ste istý, na čo chcete Myprotein zľavový kód využiť, môžete kontaktovať samotnú spoločnosť. V prípade akýchkoľvek otázok ponúkajú na svojej webovej stránke sekciu Pomocník, kde sa nachádzajú odpovede na mnohé otázky, týkajúce sa či už objednávania, orientácie na stránke, reklamácie, samotnej platby. Okrem tých technických záležitostí tam nájdete aj odpovede na otázky ohľadom produktov, ktoré spoločnosť ponúka.