Notino.sk Vám ponúka značkové parfumy a kozmetiku za skvelé ceny – zľavy až 50%. Garancia bezpečného nákupu! Parfemy Calvin Klein, Hugo Boss.

Ak máte záujem o zľavu na notino.sk, tak ste na správnom mieste. Získajte zľavu pri nákupe cez portál notino.sk. Zľava je vo výške 7,5% + ako bonus dostanete 3€ a navýšený cashback o 50% . Peniaze z nákupo, môžete zbierať aj z množstva iných e-shopov!


Návod na uplatnenie – Notino zľava:

 1. Registrujte sa na tipli.sk. Registrácia je jednoduchá a rýchla. Ak využijete tento link: www.tipli.sk/odporucanie-notino ako bonus k prvému nákupu dostanete 5€ a ja dostanem odmenu za odporúčanie tiež.
 2. Vo vyhľadávači na tipli si nájdite obchod notino.sk
 3. Kliknite na „Prejsť do obchodu“ na stránku notino.sk.
 4. Vyhľadajte produkt, o ktorý máte záujem priamo na stránke notino.sk, ktorá sa Vám otvorí a zakúpte ho.
 5. Hotovo! Na Vašom účte na Tipli budete vidieť, koľko sa Vám z nákupu vrátilo. Po potvrdení nákupu si tieto peniaze môžete dať hneď vyplatiť na Váš bankový účet.

O spoločnosti Notino.sk

Spoločnosť notino.sk vám prináša najširší výber parfumov a kozmetiky všetkých značiek. Tento internetový obchod bol založený v roku 2004. Vďaka svojim úspechom a šíreniu do ďalších krajín sa táto pôvodne Česká a Slovenská značka zmenila na globálne Notino. Práve v Čechách a na Slovensku je v predaji vôní lídrom. Za rok doručí tovar stovkám tisíc zákazníkom.

Jedným z tajomstiev úspechu spoločnosti Notino je ich prístup k svojim zákazníkom. Spokojnosť zákazníkov je u nich jednoznačne na prvom mieste. Zamestnanci sa musia riadiť prísnymi pravidlami, ktoré sú zamerané najmä na profesionalitu a ochotu. Výsledkom toho je dlhodobá spokojnosť a dôvera klientov.

Notino tiež rozbehlo spoluprácu s ďalšími rozšírenými a významnými spoločnosťami strednej Európy, čo sa týka dodávania produktov, ale tiež pri spolupráci na rôznych projektoch.

Prečo využiť Notino zľavu?

Ak sa pýtate, prečo využiť práve Notino zľavový kód, jedným z dôvodov môže byť originálnosť tovaru, ktorý spoločnosť ponúka. Spoločnosť odoberá tovar len od dodávateľov s výlučne certifikovanými výrobcami. To znamená, že je takmer nemožné, že by tovar bol neoriginálny alebo nekvalitný.

Ak sa chystáte zľavu Notino využiť a máte pochybnosti, tovar si predtým môžete obzrieť v kamennej predajni. Internetový obchod a kamenné predajne majú totiž rovnakého dodávateľa, a tak aj rovnaký tovar.

K využitiu zľavového kupónu Notino vás môže viesť aj výška cien, ktorú na stránke notino.sk nájdete. Notino.sk má ďaleko nižšie ceny aké sú v kamenných obchodoch. Ako dôvod uvádzajú prácu s omnoho menšími maržami a tiež náklady, ktoré kamenné obchody musia vynaložiť na samotné miesto, kde sídlia – t. j. drahý prenájom a ďalšie poplatky s tým spojené.

Na čo sa dá Notino zľava využiť?

Notino.sk ponúka parfumy rôznych značiek, no aj kozmetiku vlastne všetkých druhov.

Svet parfumov na Notino.sk

Notino.sk ponúka svojim zákazníkom parfumy tisícov značiek, takisto aj toaletných vôd a dokonca tu nájdete aj vône do bytu. Môžete si vybrať parfumy najznámejších značiek ako Hugo Boss, Armani, či Calvin Klein a to za najlepšie ceny, často nižšie až o 70 percent ako v kamenných obchodoch.

Výber v internetovom obchode Notino.sk vám uľahčí vyhľadávanie, ktoré je prispôsobené tak, aby klientom nezabralo veľa času. Okrem toho, či hľadáte, pánsky, dámsky, či unisex parfum si viete vybrať aj možnosti, ako je intenzita vône, či výdrž. Ak viete aj či hľadáte, vôňu kvetinovú alebo drevitú, túto možnosť si tiež viete vybrať.

Okrem samotných vôní si tu nájdete aj darčekové sady pre mužov aj pre ženy.

Pokiaľ sa chystáte svoju Notino zľavu využiť na parfumy, či už pre seba alebo pre svojho blízkeho, v širokej ponuke Notino.sk určite nájdete, čo hľadáte.

Ostatná kozmetika na Notino.sk

Okrem parfumov na Notino.sk nájdete aj kozmetiku najrôznejších druhov – starostlivosť o vlasy, pleť, telo, zuby, ochranu pred slnkom, či kozmetiku určenú na líčenie. Notino.sk ponúka aj Bio výrobky. Tiež tu neustále nájdete aj akciové výrobky.

Výrobky na vlasy

Pokiaľ je starostlivosť o vlasy vašou prioritou, neváhajte využiť svoj Notino zľavový kód na vlasové výrobky práve na Notino.sk. Táto spoločnosť ponúka profesionálne a najkvalitnejšie výrobky od najznámejších značiek. Pre mnohé ženy, ale aj mužov je starostlivosť o vlasy na prvom mieste a Notino.sk vám ponúka prípravky, vďaka ktorým svojimi vlasmi očaríte.

Dermakozmetika

Notino.sk ponúka svojim zákazníkom aj špeciálne dermaprodukty na obzvlášť špeciálnu starostlivosť o pokožku. Tieto prípravky sú vyvinuté v spolupráci s dermatológmi, pediatrami, oftamológmi, či lekármi. Produkty predávané spoločnosťou Notino prešli klinickými štúdiami a je dokázaná ich vysoká účinnosť a bezpečnosť. Určené sú špeciálne pre citlivú pleť, pre ľudí vyšších vekových kategórií, ale aj pre deti.

Ak teda patríte do tejto kategórie, neváhajte použiť svoju Notino zľavu na tieto druhy výrobkov.

Starostlivosť o zuby

Spoločnosť Notino.sk myslí na svojich zákazníkov aj v oblasti dentálnej hygieny. Neponúka len produkty určené na bežnú každodennú starostlivosť, ale aj produkty na profesionálnu starostlivosť o ústnu dutinu – napríklad elektrické zubné kefky, prípravky na bielenie zubov, bieliace perá, bieliace kúry.

Prípravky z oblasti ústnej hygieny pochádzajú od obľúbených profesionálnych značiek, ako je Curaprox, Swissdent, či BlanX.

Telová kozmetika

Na stránke Notino.sk nájdete aj prípravky určené na starostlivosť o telo – deodoranty, mydlá, prípravky na holenie, prípravky na intímnu hygienu, tiež produkty na starostlivosť o ruky, alebo produkty určené špeciálne pre bábätká.

Notino.sk vám ponúka značky a produkty, ktoré je veľmi náročné inde zohnať.

Produkty na líčenie

Pre dámy špeciálne Notino.sk pripravilo sekciu produktov na líčenie. Nájdete tam kozmetiku určenú na oči, pleť, pery. Okrem samotnej kozmetiky si môžete vybrať aj z rady štetcov a ďalších produktov, ktoré vám s líčením pomôžu a uľahčia ho.

Ochrana pred slnkom

Ochrana pred slnkom je počas horúcich letných dní nesmierne dôležité. Počas dovolenkových dní sa chceme pred slnkom ochrániť čo najúčinnejšie, nespáliť sa, no zároveň získať krásne a zdravé opálenie. Notino.sk poskytuje svojim zákazníkom starostlivosť aj v tejto oblasti.

Na Notino.sk nájdete opaľovacie krémy s faktorom 6 až 50+, čiže aj pokožka, ktorá je na slnko naozaj citlivá si príde na svoje. Okrem toho tu nájdete aj opaľovacie oleje a spreje. Notino.sk nezabúda ani na vašu pleť a v ponuke sa nachádzajú aj opaľovacie krémy určené špeciálne na tvár, a tiež opaľovacie krémy vhodné predovšetkým pre deti.

Starostlivosť o pokožku je dôležitá aj po opaľovaní a aj tento typ krémov, chladivých pien, telových mliek vám Notino.sk ponúka

Mnoho ľudí chce na dovolenku odísť už s pokožkou bronzového nádychu, alebo na dovolenku nemá čas a tak využíva pre opaľovanie soláriá. Na internetovej stránke Notino.sk si môžete vybrať aj z produktov určených do solárií, na zvýraznenie opálenia.

Ak na solárium nemáte čas, skúsiť môžete aj samoopaľovacie krémy s bronzermi. Intenzitu samoopaľovacích krémov si môžete vybrať sami. Zľavový kód Notino môžete teda využiť počas teplých slnečných dní na prípravky určené. na ochranu pred slnkom

Vône do bytu

Domov je pre mnohých ľudí miestom, kde si oddýchnu po stresujúcom dni. Je preto dôležité, aby bol útulným miestom, kde sa budú každý deň radi vracať a kde si budú môcť oddýchnuť, načerpať energiu do ďalšieho vyčerpávajúceho dňa.

Vonná sviečka, parfumy dokážu domovu dodať správnu atmosféru a pomôcť pri relaxe. Pri využití Notino zľavy na vôňu môžete dodať svojmu domovu príjemnú atmosféru. Vône tiež môžete použiť v kancelárii, kde mnohí ľudia trávia väčšinu svojho dňa.

Produkty pre deti

Detská pokožka a pleť je obzvlášť citlivá na starostlivosť. Pokiaľ máte malé dieťa, môžete svoju Notino zľavu využiť na internetovej stránke Notino.sk práve na detskú kozmetiku určenú na vlasy, ochranu pred slnkom alebo starostlivosť o zúbky.

Bio kozmetika

Bio alebo prírodná kozmetika sa stali veľmi populárne najmä za posledné roky. Obsahuje mnoho vitamínov, antioxidantov, látok určených na hydratáciu. Obsahujú často žiadne alebo len veľmi minimálne množstvo chemických látok ako sú konzervanty, či farbivá. Notino.sk okrem prírodnej kozmetiky ponúka aj rôzne prírodné parfumy a prírodné vône.

Bio kozmetika je výborná aj pre citlivú pokožku alebo pre ľudí, ktoré majú rôzne problémy s pleťou. Ďalšou výhodou bio kozmetiky je, že je veľmi šetrná k životnému prostrediu. Na Notino.sk nájdete široký výber prírodnej kozmetiky od rôznych značiek – Nuxe, či Weleda.

Starostlivosť o zákazníka

 • Vrátenie tovaru

Spoločnosť Notino.sk umožňuje svojim zákazníkom vrátiť zakúpený tovar do 90 dní. Čiže ak po nákupe a použití svojho Notino zľavového kupónu nebudete s tovarom spokojný, peniaze z nákupu dostanete naspäť.

 • Odberné miesta

Pokiaľ sa chcete vyhnúť platbe za dopravu, svoj nákup si môžete vyzdvihnúť na jednom z odberných miest

 • Vyzdvihnutie tovaru

Cez odbernú sieť Zásielkovňa si môžete svoj zakúpený tovar vyzdvihnúť na viac ako 150 odberných miestach. Cena za dopravu vás vyjde len 1,95 eura.

 • Tovar

Okrem toho, že Notino.sk ponúka svojim zákazníkom viac ako 55 000 produktov od viac ako 1500 značiek z celej Európy, na objednávku nebudete musieť dlho čakať. Všetky produkty majú totiž neustále na sklade, a tak vašu objednávku odošlú ihneď a u vás je už za pár dní.

 • Poradenská linka

Ak sa neviete rozhodnúť, na čo použiť svoj Notino zľavový kupón a potrebujete poradiť s výberom alebo sa o produkte dozvedieť viac, je tu pre vás Poradenská linka spoločnosti Notino. Spoločnosť tiež môžete kontaktovať prostredníctvom e-.mailu.

 • Blog

Notino.sk ponúka svojim klientom aj blog, kde nájdu množstvo článkov o starostlivosti o svoje telo, o rôzne typy pleti, o parfumoch – ktoré sú vhodné pre koho. Nájdete tam napríklad ako sa starať o spálenú pokožku, o položku s akné, článok o tom, ktoré rúže sú naozaj nestierateľné, či parfumy, ktoré sú určené na letné dni.

Pokiaľ chcete využiť zľavový kód na parfumy alebo inú kozmetiku, no v inej spoločnosti ako notino.sk, môžete tiež skúsiť Elnino.sk, či Drogerka.sk.

 


Ostatné zľavy

Notino - 15%
Notino
Až 15% zľava na parfemy, vône a kozmetiku v špeciálnej ponuke na notino.sk.
Až 15% zľava na parfemy, vône a kozmetiku v špeciálnej ponuke na notino.sk. Show Less
Notino až do 70 %
Notino
Využite zľavy až do výsky 70% na e-shope Notino.sk vo výpredaji.
Využite zľavy až do výsky 70% na e-shope Notino.sk vo výpredaji. Show Less

Notino zľavový kupón  zlava notino zlava, notino zlavovy kod, notino zlavovy kupon, zlavovy kod notino, zlavovy kupon notino zlava notino