Milujete šport, no platiť vysoké ceny za príslušenstvo vám príde nehorázne? Chcete si dosýta užívať zábavu a zároveň sa starať o svoje zdravie a mentálnu pohodu, no v bežných špecializovaných predajniach na vás číhajú len samé predražené kúsky? Ak vám príde bláznivé míňať toľké sumy na sezónne oblečenie a príslušenstvo, ale zároveň hľadáte kvalitný sortiment odskúšaný stovkami zákazníkov, ste tu správne. Zľavový kupón vyrieši vaše trápenie raz dva.

Leto v duchu behania

Ste vášnivý bežec? Pokiaľ áno, insportline zľavy sú to pravé orechové pre vás. Môžete sa prehŕňať desiatkami kvalitných a veľmi luxusných kúskov, ktoré nepotešia len vaše telo, ale aj oko. V módnych kúskoch sa môžete predvádzať pred ostatnými už od pár eur. Nemusíte sa báť, že pri prehliadaní galérie športových kúskov oblečenia narazíte na sortiment, ktorý si nemôžete dovoliť. To jednoducho nie je možné. Snažíme sa o to, aby sa mohol športu venovať každý bez rozdielu.

Uprednostňujete cyklistiku?

Ak sa všade radšej dopravíte po vlastných, máte oproti ostatným výhodu. Ľudia, ktorí sa pri pohybe spoliehajú na prácu kolies, sú však podstatne rýchlejší a šport na bicykli okrem iného prináša inak nezakúsiteľný pocit, ktorý si zamilujete. Vyberte si zo širokej ponuky bicyklov. Spokojní zostanú tí, čo bicykel využívajú iba na presun z jedného miesta na druhé v rámci mesta či na krátke výlety po okolí, ale aj fajnšmekri, ktorých lákajú neprebádané kúty zeme, hory, drsný terén a extrémne počasie.

Halové športy

Na ocot nevyjdú ani tí, čo pred športom pod holým nebom uprednostňujú hru v interiéri. Príkladom môžu byť bedminton, tenis, stolný tenis, squash a florbal. K týmto športom potrebujete ako správne oblečenie, tak aj príslušenstvo, fľašku s vodou na osvieženie a nejaký ten batoh, v ktorom si všetok ten materiál ponesiete. Hľadať všetky položky v rozličných obchodoch, trápiť sa s materiálom, objednávať si ich z ďalekých miest… Na to zabudnite! U nás zoženiete všetko pod jednou strechou. Zľavový kupón na zľavy vás navyše ochráni pred platením vysokých cien. Šport by nemal byť len pre bohatých.

Zober loptu, nie drogy

Známe heslo, úderné a navyše pravdivé. Lopta je súčasťou ľudskej civilizácie už po tisícročia a zrejme sa z nej tak skoro nevytratí. Jej výroba totiž nie je nákladná a hrať sa s ňou môže aj niekoľko generácií mladých športovcov. Lopty na rozličné športy sú prispôsobené hre, preto nemôžete futbal hrať s basketbalovou loptou a naopak. Rovnako volejbalová lopta nie je vhodná na hokejbal a tak ďalej. Opäť si však nemusíte lámať hlavu, kde sa k loptám dostanete. Nájdete ich všetky u nás! Ponúkame širokú škálu športového príslušenstva, okrem iného aj lopty na každý loptový šport, vrátane nesmierne populárneho futbalu a halového basketbalu. Nikto vám však nemôže zabrániť vziať loptu von a len tak ju kopať či hádzať si s kamarátom.

Športy na kolieskach

Hlavne v komunite mladých sú skateboardy a športové kolobežky veľmi obľúbené, pretože vyjadrujú rebéliu voči generácii starších, sú symbolom odvahy a zároveň ponúkajú vysoký prísun adrenalínu. Špecializované športoviská na Slovensku zatiaľ nie sú bežné a ak aj áno, zvyčajne sú v dezolátnom stave. Existujú aj výnimky. Situácia sa však mení a v budúcnosti budú pre skateboardistov a kolobežkárov vytvorené prijateľnejšie podmienky. Už sa na tom začína pracovať. Čo však môžete spraviť vy, je kúpiť si skateboard či kolobežku a začať trénovať s priateľmi. Jazda skateboardom či kolobežkou je okrem iného úsporná z hľadiska času, takže veľa študentov sa nimi dopravuje do školy alebo na krúžky.