Hľadáte pre seba a svoju polovičku dokonalý outfit, v ktorom vyniknete v dave? V tom prípade ste ho našli. Tričká pre páry ešte nevyšli z módy. Práve naopak, stále sa radia medzi originálny spôsob, ako povedať okoliu a celému svetu, že vy a váš partner k sebe jednoducho patríte. Pripravili sme si pre vás zoznam najlepších nápadov. Aké tričko si teda vybrať?

Mikina, v ktorej vyniknete

Stavte na mikinu s humorným nápisom “Robím si, čo chcem – len sa musím opýtať svojej ženy”, ktorá vášho milého zaručene pobaví. Navyše, mikina je teplá a vhodná aj pre aktívneho muža.

Lichotivé tričká ako oblečenie pre páry

Chceli by ste radšej tričko, ktoré vám obom zloží kompliment? V sortimente tričkový.sk nájdete kúsky, ktoré zaručenie pohladia aj vaše ego. Stačí si len vybrať. Čaká na vás tričko: “Takto vyzerá najlepšie dievča” alebo tričko “Skutočný princ je len jeden”. Všetky tričká sú dostupné vo variantoch mužských aj ženských.

Tričká, ktorými si vyznáte lásku

Ak obľubujete jednoduchosť a chcete svojmu partnerovi vyjadriť náklonnosť, siahnite po klasickom tričku “I love my boyfriend”. Tričko je bez pochýb originálny spôsob, ako svojej polovičke vyjadríte city.

Vtipné oblečenie pre páry, ktoré pobaví

No a samozrejme, v širokej ponuke nájdete aj tričká s vtipnými nápismi. Tie by tam predsa nesmeli chýbať. Oblečte si tričko s nápisom “Lepšia polovička” a svojmu partnerovi darujte tričko “Druhá polovička”. Ak má zmysel pre humor, určite sa na tom spolu zasmejete.

Design trička: Navrhnite si svoje vlastné tričko

Nič z ponuky vás neoslovilo a nevystihuje váš vzťah s partnerom? Ani v tomto prípade nemusíte hľadať iný spôsob, ako si prejaviť svoju vzájomnú náklonnosť. Môžete si totiž navrhnúť vlastné tričko s jedinečným nápisom. Medze vám kladie iba vaša fantázia a zmysel pre humor. Nájdete odvahu a pustíte sa do návrhu?

Dokonalé tričká so zaujímavými a neošúchanými nápismi čakajú iba na vás. Na svoje si príde každý, už si stačí iba vybrať tie pravé kúsky, v ktorých sa budete aj so svojou polovičkou promenádovať po uliciach a medzi priateľmi. Tak čo poviete? Pustíte sa aj vy do tohto vzrušujúceho experimentu?