Doprava zadarmo na vivantis.sk
Doprava zadarmo na vivantis.sk
Doprava zadarmo na objednávky nad 75€ na vivantis.sk. Ušetreite na poštovnom na...Show More
Doprava zadarmo na objednávky nad 75€ na vivantis.sk. Ušetreite na poštovnom na Vivantis sk. Show Less
 Zľavy až - 56% na parfémy a vône na Vivantis.sk až -56%
Zľavy až - 56% na parfémy a vône na Vivantis.sk
V eshope Vivantis nájdete zľavy až do - 56% na vybrané perfémy a vône.
V eshope Vivantis nájdete zľavy až do - 56% na vybrané perfémy a vône. Show Less

Vivnatis je internetový obchod zameraný hlavne na módu – dámsku, pánsku, ale aj detskú. No nájdete tu aj doplnky v podobe šperkov, kozmetiky a parfumov.

Návod na uplatnenie – Vivantis zľava:

 1. Registrujte sa na tipli.sk. Registrácia je jednoduchá a rýchla. Ak využijete tento link: www.tipli.sk/odporucanie-vivantis ako bonus k prvému nákupu dostanete 5€ a ja dostanem odmenu za odporúčanie tiež.
 2. Vo vyhľadávači na tipli si nájdite obchod vivantis.sk
 3. Kliknite na „Prejsť do obchodu“ na stránku vivantis.sk.
 4. Vyhľadajte produkt, o ktorý máte záujem priamo na stránke vivantis.sk, ktorá sa Vám otvorí a zakúpte ho.
 5. Hotovo! Na Vašom účte na Tipli budete vidieť, koľko sa Vám z nákupu vrátilo. Po potvrdení nákupu si tieto peniaze môžete dať hneď vyplatiť na Váš bankový účet.

O spoločnosti

Vivantis, pôvodne český e-shop vznikol v roku 2001 a viac ako 14 rokov je popredným internetovým obchodom v tejto krajine. Postupne sa rozšíril aj na Slovensko. E-shop Vivantis robí radosť svojim klientom v šiestich rôznych oblastiach – zdravie, krása, parfumy, šperky, hodinky a móda. Ak si chcete urobiť radosť so sortimentom z jedného z týchto odvetví, určite nájdete správny spôsob ako Vivantis zľavy využiť.

Prečo využiť Vivantis zľavy?

Každý z nás ma špecifický štýl a vkus a zaslúži si niečo, čo ho bude reprezentovať a vystihovať. Na Vivantis.sk si môžete vyberať z takmer 45-tisíc produktov, medzi ktorými určite nájdete kúsky spĺňajúce vaše očakávania a využiť na ne vašu Vivantis zľavu.

Služby zákazníkom

 • Znalci tovaru

Vivantis.sk tvoria aj tovaroznalci, ktorí sú v danej oblasti ozajstnými odborníkmi. Jednak pre e-shop Vivantis vyberajú len ten najšpičkovejší tovar, ale rovnako sú k dispozícií aj zákazníkom internetového obchodu. Skontaktovať sa s nimi môžete cez zákaznícku linku alebo pomocou e-mailu. Ak sa teda neviete rozhodnúť na čo chcete Vivantis zľavy využiť, neváhajte kontaktovať zákaznícku linku e-shopu.

Kontaktovať internetový obchod Vivantis.sk môžete aj v prípade nejasností týkajúcich sa samotného nákupu, či už je to ohľadom platby alebo samotnej objednávky.

Na už spomínanú zákaznícku linku môžete volať kedykoľvek počas pracovných dní medzi ôsmou hodinou ráno a ôsmou hodinou večer, a dokonca aj počas víkendov medzi desiatou hodinou ráno a šiestou hodinou večer.

 • Informácie o produktoch

Vivantis.sk ponúka svojim zákazníkom podrobný popis produktov, tiež recenzie a fotografie, ktoré vám pomôžu v rozhodovaní o tom, či naozaj chcete, aby bol produkt váš.

 • Spôsob platby

Ak sa rozhodnete využiť Vivantis zľavu pri nákupe v e-shope Vivantis.sk, môžete sa spoľahnúť na to, že nákup je možné zaplatiť hneď tromi rôznymi spôsobmi.

 • Bankovým prevodom – Svoj nákup môžete zaplatiť prevodom na účet internetového obchodu Vivantis.sk. Pri objednávaní sa vám zobrazia údaje potrebné na tento spôsob platby. Pripísanie peňazí na bankový účet väčšinou zaberie jeden až tri pracovné dni. Vivantis.sk vám vašu objednávku zašle hneď, ako peniaze budú pripísané na ich bankový účet. Doručenie objednávky môže trvať dlhšie v prípade, že objednávaný tovar sa práve nenachádza skladom.
 • Dobierkou – tento spôsob platby určite poznáte. Je to zároveň aj najrozšírenejšia platobná metóda. Pri prevzatí tovaru zaplatíte požadovanú sumu. Tento spôsob platby je spoplatnený sumou jedno euro.
 • Platobnou kartou – ak máte jednu z týchto druhov platobných kariet, môžete platbu svojej objednávky realizovať týmto spôsobom – VISA, VISA electron, MasterCard, Maestro. Následne pri preberaní tovaru, na rozdiel od dobierky, nemusíte mať pri sebe už žiadnu hotovosť. Svoju objednávku si po doručení už len prevezmete.

O bezpečnosť sa báť nemusíte. Internetový obchod Vivantis.sk podporuje platobné prostredie nazývané 3D-Secure, vďaka čomu sa o stratu svojich údajov báť nemusíte. Pri platbe v tomto prostredí sa k údajom o vašej platobnej karte okrem vás nikto nedostane.

 • Nákup a doprava

Čím viac produktov, tým väčšia radosť. Pri nákupe nad 75 eur totiž sa dopravu neplatíte.

Ak však nad 75 eur nenakúpite, vysokej dodacej ceny sa nemusíte obávať. Dopravné sa totiž pohybuje vo výške už od 1,9 eura.

Ak sa pýtate akým spôsobom vám bude vaša objednávka dodaná, môžete si vyberať hneď z troch spôsobov dodania – Slovenská pošta, Uloženka Bratislava, DPD, či výdajne miesta DPD. Môžete si teda vybrať spôsob dodania, aký vám vyhovuje najviac.

Na sklade majú takmer 40-tisíc produktov. Vďaka tomu doručujú tovar zákazníkom už nasledujúci deň po objednaní.

 • Záruka a vrátenie tovaru

Tovar zakúpený na internetovom obchode Vivantis môžete v neporušenom stave vrátiť, a to do kedykoľvek do šiestich mesiacov od jeho zakúpenia a bez udania dôvodu. Nemusíte sa tak báť, že vám tovar nesadne alebo sa vám nebude páčiť. Bez obáv môžete Vivantis zľavy využiť na akékoľvek produkty.

Na takmer všetok zakúpený tovar v e-shope Vivantis sa vzťahuje záruka dva roky. Spoločnosť Vivantis však poskytuje svojim zákazníkom rok záruky navyše na hodinky, okrem vybraných hodiniek druhej akosti. Pri týchto vybraných druhoch hodiniek však je uvedená presná doba záruky.

Vivantis.sk tiež poskytuje skrátenú dobu záruky, a to šesť mesiacov na vybrané značky – napr. Desigual, Tommy Hilfiger, Calvin Klein, či Guess – z dôvodu obchodných podmienok dodávateľa. Túto informáciu však tiež nájdete uvedenú pri tovaroch a značkách, ktorých sa to týka.

Záruka po dobu šesť mesiacov sa vzťahuje aj na šperky vyrobené z materiálov ako obyčajný kov, koža alebo syntetická koža, umelá hmota, či textil, a to z dôvodu rovnakého ako pri vyššie uvedených značkách, teda je to v súlade s podmienkami dodávateľa.

Vivantis zľavu sa tak nemusíte báť využiť na akýkoľvek tovar, ktorý sa vám páči, alebo ktorý potrebujete. Pri poškodení produktov môžete tovar jednoducho reklamovať.

 • Vernosť zákazníkov

Spoločnosť Vivantis si dôveru a vernosť svojich zákazníkov váži a zároveň ju aj oceňuje. Na ďalší nákup v e-shope dostanete zľavu tri percentá z hodnoty nákupu.

Blog e-shopu Vivantis

Internetový obchod Vivantis.sk sa snaží priblížiť svojim klientom a zákazníkom aj prostredníctvom blogu. Ten je rozdelený do niekoľkých častí, pričom každá z nich sa venuje niečomu inému, teda má inú tematiku. Tento blog vás určite presvedčí o tom, aby ste Vivantis zľavy využili. Presvedčí vás totiž o tom, že svojim zákazníkom naozaj rozumie a je im naozaj blízko.

 • Buď sám sebou a Fashion stories

Spoločnosť Vivantis.sk sa približuje svojim zákazníkom prostredníctvom programu Byť sám sebou. Vivantis inšpiruje svojich klientov, aby boli sami sebou, aby nenasledovali celebrity, rôzne módne ikony, spevákov, speváčky, modelov, modelky, hercov, či herečky. Aby nasledovali svoj štýl, svoje predstavy, nakupovali veci, ktoré sa im páčia. A nakupovali práve na Vivantis.sk, pretože tu nájdu všetko, od oblečenia, cez doplnky, až po kozmetiku a parfumy, a to pre ľudí s rôznym štýlom.

Vďaka Vivantis.sk sa môžete na celé dva týždne stať ich tvárou Fashion story. Ide o to, že zažijete deň, počas ktorého ukážete aký ste, keď ste sami sebou. Užijete si deň plný módy a rozmaznávania, pozornosti a kopy módnych inšpirácia. Tiež si odnesiete veľa fotografií a ocitnete sa aj na facebookovej a instagramovej stránke spoločnosti Vivantis. Nechajte sa rozmaznávať, ukážte svoju pravú tvár a buďte sami sebou. Stačí sa zaregistrovať.

Prezrite si na blogu Fashion stories spoločnosti Vivantis a nechajte sa presvedčiť o tom, že využiť zľavy Vivantis sa naozaj oplatí.

 • Štýly a príležitosti

Vivantis.sk sa snaží svojich zákazníkov inšpirovať. Ponúka v blogu sekciu s názvom „Štýly a nápady.“ Ak neviete na čo Vivantis zľavu využiť, resp., čo s čím skombinovať, určite odporúčame navštíviť túto časť Vivantis blogu.

Dozviete sa tam napríklad viac o kovbojských outfitoch, ktoré sa hodia to letného počasia, aké plavky sa najviac hodia na dovolenku či kúpalisko, aké školské outfity budú túto jeseň v móde, či niečo o teniskách, ktoré aktuálne „letia.“

 • Magazín Vivantis

V magazíne Vivantis nájdete tiež rôzne inšpirácie a rôzne rady. Táto sekcia blogu vám rovnako ako vyššie spomenuté, môže s využitím Vivantis zľavy veľmi pomôcť.

V magazíne Vivantis sa napríklad dozviete ako vybrať správnu veľkosť prsteňa, aké hodinky sú aktuálne „in,“ aké vzory okrem kvetinových v lete nosiť, prečo nosiť perly, či aká je výhoda kozmetiky Weleda.

Toto všetko a samozrejme omnoho viac sa dočítate v magazíne Vivantis.

Sortiment e-shopu Vivantis

V predošlom texte už bolo spomenuté, že Vivantis.sk ponúka ku každému produktu popis, v ktorom je daný výrobok podrobne zákazníkovi predstavený. Aby ste mali predstavu o produktoch, aké na Vivantis.sk nájdete a možno si aj spravili akú takú predstavu o tom, na čo by ste chceli Vivantis zľavu využiť, poďme si niektoré z výrobkov predstaviť.

 • Dámska bunda Hot Soya Ls Denim od značky Vero Moda vyrobená z nestarnúcej džínsoviny určená na nosenie počas jari a leta. Je vhodná na nosenie k šatám či nohaviciam, je priliehavého strihu. Hodí sa naozaj ku všetkému, k akýmkoľvek farbám. Nemusíte sa báť, že by ste touto bundou spravili na svojom outfite nejakú chybu.
 • Mikina Wanderingnights Dress Blues od značky Roxy pre ženy v modrom odtieni. Mikina je rovného strihu, príjemného materiálu s praktickými prednými vreckami. Čiže ak hľadáte značkovú pohodlnú športovú bundu, na ktorú chcete Vivantis zľavu využiť, napríklad táto mikina by mohla byť vhodným typom pre vás.
 • Svoju Vivantis zľavu môžete využiť aj na Elegantnú dámsku koženú peňaženku Bonnie Black od značky Lylee. Je veľmi praktická, s vnútorným aj zadným zipsovacím vreckom. Samotná peňaženka je tiež na zips. Na peňaženke sa nachádza aj praktické pútko, ktoré vám uľahčí jej nosenie. Vo vnútri peňaženky je situovaných osem slotov na karty. Peňaženka je čiernej farby.
 • sk nezabúda ani na mužov. Muži tu môžu využiť svoju zľavu Vivantis napríklad na mikinu Core Basics Knit Zip Hoodie Copen Blue od značky Vans. Je vhodná na každodenné nosenie, zapínanie je na zips a na mikine sú situované praktické bočné vrecká. Vyrobená je z pohodlnej bavlny.
 • Muži si na internetovom obchode Vivantis.sk môžu urobiť radosť aj parfumom Hugo Boss Boss No. 6 Bottled, ktorá im dodá pocit luxusu nádychom citrusovo-korenistej vône.

Vivantis.sk vyhovie naozaj každému svojim sortimentom, štýlom, v ktorom svoje produkty pomáha a prístupom k svojim zákazníkom. Nebojte sa využiť svoju Vivantis zľavu a urobte radosť sebe alebo svojim blízkym.

Podobné e-shopy

Ak nechcete využiť práve Vivantis zľavu, skúste sa pozrieť tiež na internetové obchody Butikovo.sk, Answear.sk, či Bibloo.sk.