Nie je to trendom iba posledné roky, no práve v poslednej dobe sa vďaka sociálnym sieťam čoraz viac mladých ľudí začína zaujímať o svoj zovňajšok a fyzičku. Fotenie na sociálne siete je prínosom, čo sa týka záujmu mladých ľudí o dobrý zdravotný stav a správnu fyzickú stavbu tela. Aj preto ideme s dobou a ponúkame zľavy na pomôcky na posilňovanie a fitness.

Veľké bicepsy pre pánov

Nie je na svete chlapec, ktorý by v kútku duše aspoň raz za život nedúfal, že bude jedného dňa vyzerať ako akčný hrdina z televízie. Aj v tomto ohľade má televízia a sociálne siete pozitívny dopad na ľudstvo. Hnacou silou každej spoločnosti a jednotlivcov v nej je totiž závisť. Iba keď závidíme, dokážeme sa posúvať vpred a pracovať na sebe. Je to celkom prirodzené. Keď mužský hrdina z akčnej strieľačky má ruky ako kmeň stromu, namakané tehličky a svalnatý chrbát, dáva tým svojim sledovateľom znamenie, že keď budú vyzerať ako on, aj oni budú neohrození hrdinovia a miláčikovia žien.

Spravte si fitko u vás doma

Návšteva fitness klubu nie je lacná záležitosť. Ani pri predplatenom členstve veľa neušetríte, pokiaľ teda neplánujete používať všetky druhy strojov a mašín na výrobu svalstva, čo ich na svete je. Pokiaľ ste však bežný chlap a skôr než gigantické svaly vás zaujíma dobrá vizáž, správna stavba tela, silné chrbtové svalstvo a možno nejaké tie tehličky na bruchu, postačí vám posilňovať u seba doma. Bez zbytočných poplatkov. Stačí si kúpiť prístroj, ktorý chcete používať a máte vyhraté. Vďaka kupónu na zľavy navyše ušetríte. Za zľavnené ceny u nás nájdete hrazdy, hriadele, kotúče, posilňovacie veže a lavice. Najbežnejšie používanú vec na cvičenie, činky, u nás nájdete v zľavnenej verzii tiež. Dôležitá je tiež správna strava.

Domáca posilňovňa na dobrú kondičku

Ak nie ste jedným z tých, čo radi športujú na čerstvom vzduchu a neobľubujete, keď vás na ulici spotených a vyčerpaných káravým pohľadom hodnotia okoloidúci, ale radšej cvičíte v súkromí, domáca posilňovňa je pre vás ideálna investícia. Nemusíte sa vďaka nej obmedzovať a počasie ani ročné obdobie váš stereotyp nerozbijú. Za zľavnené ceny si môžete dopriať všetko od výmyslu sveta. Fitness prístroje obľubujú ako muži tak i ženy. Niektoré stroje na posilňovanie a kondíciu sú vhodné aj pre starších športovcov či dokonca nešportovcov, ktorí si len chcú pretiahnuť telá. Lacné bežecké pásy, rotopedy, cyklotrenažéry, steppery a fitness schody môžu byť vaše so zľavami už od pár eur.