Dámske tenisky si získali obrovskú popularitu nielen kvôli ich pohodlnosti, ale aj kvôli množstvu štýlových kúskov. Móda sa neustále mení a medzi súčasné módne trendy bezpochyby patrí aj kombinovanie tenisiek s rôznymi typmi outfitov. Je to pohodlné a pri správnej kombinácii viete športové kúsky využiť v rôznych zaujímavých a štýlových kombináciách.

V minulosti sa tenisky kombinovali výlučne so športovými kúskami, prípadne sa nosili len na športové aktivity. Súčasná móda sa však okrem estetickej stránky zameriava aj na pohodlie. Takýmito kombináciami vznikajú rôzne zaujímavé oufity pre dámy aj s teniskami, ktoré môžu pôsobiť veľmi elegantne a štýlovo.

1.Tenisky a sako

Niektoré dámy ešte stále nevedia prekusnúť kombináciu tenisiek a elegantných kúskov akými sú napríklad saká. Pri takomto kombinovaní je však veľmi dôležité, aby ste zvolili nielen správne kúsky čo sa týka tenisiek, ale aj správny strih saka. V súčasnosti v obchodoch totiž môžete nájsť menej konzervatívne kúsky, ktoré otvárajú priestor našej kreativite a práve aj rôznym zaujímavým kombináciám.

dámske tenisky a šaty

2. Sukňa/šaty

Tenisky môžu byť výbornou alternatívou aj na dotvorenie outfitu so sukňou alebo šatami. Takýto outfit môže byť vhodný pri teplejšom počasí aj na výlet, kedy budete mať nohy v pohodlí a môžete tak nachodiť niekoľko kilometrov. Zároveň je tento outfit ideálny aj na bežný deň do školy, či práce. Okrem pohodlnosti pôsobí aj veľmi street stylovo a prináša závan mladosti. Určite by ste túto kombináciu nemali zavrhnúť.

Tiež je však dôležité, aby ste pri výbere kúskov do takéhoto outfitu siahali po ležérnych, basic a minimalistických kúskov. Jednoduchosť je pri odvážnejších kombináciách veľmi dôležitá.

3. Športová ležérnosť

tenisky

Okrem toho, že sa tenisky začali kombinovať s elegantnejšími kúskami, nemôžeme však zabúdať na typické športové kúsky. Mikiny, tepláky, či legíny už nájdeme aj v omnoho ležérnejšom a štýlovejšom prevedení, vďaka čomu ich môžete nosiť aj na bežné potulky mestom. Takéto kombinovanie kúskov je stále veľmi trendy, môžete kombinovať jednoduché minimalistické kúsky a budete sa cítiť pohodlne.

Výborným doplnkom takéhoto looku môže byť aj veľmi moderný batôžtek. Čím jednoduchší základ zvolíte tým si môžete vybrať odvážnejšie tenisky. Tenisky tým omnoho viac vyniknú a budú pútať pozornosť a nádherne dotvárať celkový outfit.

Kvalita tenisiek

Okrem kombinovania tenisiek do outfitov je veľmi dôležité aj samotné prevedenie tenisiek. Tenisky vo všeobecnosti sú veľmi pohodlné a ľudia ich radi nosia najmä kvôli tomu, že sa dajú kúpiť v rôznych cenových kategóriách. Je však dôležité aby ste sa okrem estetickej stránky a ceny pozerali aj na materiálové prevedenie tenisiek, ktoré súvisia aj s ich kvalitou.

Materiál, podrážka, pevnosť a správna veľkosť by pre vás mali byť prioritami. Potom si môžete vyberať podľa farby, prevedenia, či dizajnu. Zaobstarajte si do svojho botníka aspoň jedny kvalitné tenisky, ktoré budete môcť využívať vždy, keď budete potrebovať kvalitné topánky, ktoré sú zdravé pre vaše nohy. Takéto tenisky môžete nakupovať napríklad prostredníctvom internetových obchodov spolu s využitím Foosthop zliav, Aboutyou zliav, či Sizeer zliav.