Predstavte si jedno miesto, kde môžete z pohodlia svojho domova nakupovať, čo len chcete. Každým nákupom ušetríte viac peňazí, môžete využiť zľavy, akcie a budete ešte k tomu za to odmenení. Ďalšími peniazmi priamo na váš účet. Otvorte oči, lebo to miesto existuje. Predstavujeme vám tipli.sk, najväčší cashback portál na Slovensku!

Ušetríte dvakrát viac!

Predierať sa davom ľudí v preplnených nákupných centrách nie je nič pre vás? Nebaví vás dlho čakať pri pokladni a pred skúšobnými kabínkami? Chcete pri nákupe ušetriť niekoľko eur? Riešením je online nakupovanie, ale nie len tak hocijaké, na aké ste doteraz boli zvyknutí. Existuje vyšší level nakupovania cez internet, ktorý ušetrí váš čas a nemalé peniaze. Zoznámte sa s trendom 21. storočia, ktorému už podľahli tisícky ľudí. Cashback!

Príjemný nákup z pohodlia domova a ešte k tomu s peniazmi navyše. Cashback portál tipli.sk plní sny! Je to cashback portál, magazín a nákupný poradca v jednom, ktorý spolupracuje s viac než 350 obchodmi a ponúka svojím používateľom možnosť ušetriť. Stačí prostredníctvom neho nakúpiť v nejakom online obchode a dostanete štedrú odmenu. Tovar v zľave tak môžete nakúpiť aj s cashbackom a ušetríte dvakrát viac!

tipli počítač

Ako to funguje?

Zistili ste, že vaša obľúbená módna značka ponúka šaty, ktoré jednoducho musíte mať? Vyhľadajte si obchod na tipli.sk! Prekliknite sa prostredníctvom oranžového tlačidla Nakupovať do obchodu. Nad tlačidlom uvidíte, koľko percent získate späť z nákupu. Tovar si objednáte, ako ste zvyknutí a zaplatíte zaň.

Vďaka prekliku Tipli zaregistruje váš nákup a do 48 hodín vám pripíše odmenu z nákupu na váš účet. Po potvrdení obchodu, že objednávka prebehla úspešne, budú peniaze pripísané na Tipli účet, ktoré si môžete dať vyplatiť na svoj bankový účet. Sledujte, či obchod nemá tiež zľavové ponuky! V tom prípade si môžete uplatniť aj zľavy či zľavové kupóny a ušetríte ešte viac. Dôkazom, že to skutočne funguje sú hodnotenia stovky spokojných zákazníkov na Facebooku i priamo na stránke tipli.sk.
tipli počítač s obrazovkou

Magazín a nákupný poradca v jednom

Cashback však nie je jediné, čo ponúka tipli.sk! Na jednom mieste nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výhodný nákup. Okrem sekcie Obchody, kde si môžete vyhľadať svoj obľúbený obchod s cashbackom, môžete sledovať v sekcii Zľavy a kupóny akcie na svoje produkty.

Nechce sa vám doma zbierať hromady letákov s akciami? Chcete byť však informovaní o tom, čo je práve tento týždeň v zľave? Tipli má pre vás pripravené akciové letáky vašich obľúbených obchodov.

Aby toho nebolo málo, tipli.sk vám tiež poradí! Ak hľadáte nákupné inšpirácie, ste na správnej adrese. V sekcii Inšpirácie môžete natrafiť na aktuálne akcie vybraných výrobkov. Tipli nie je len cashback portál, ale aj magazín a nákupný poradca. Tipli magazín ponúka návody, ako ušetriť čo najviac. Prostredníctvom článkov sa dozviete, ako vaša peňaženka neutrpí stratu a ktoré zľavy sú momentálne aktuálne! K tomu sa môžete nechať inšpirovať najväčšími akciami, ktoré práve prebiehajú.

Chcete sa aj vy pridať medzi desiatky spokojných používateľov, ktorí vďaka Tipli ušetrili? Vyskúšajte tipli.sk zadarmo a zaregistrujte sa. Otvoria sa vám brány do sveta neobmedzených nákupných možností a k tomu s ušetrenými peniazmi!