Jeseň a zima predstavujú ideálne svetrové počasie. Počas týchto ročných období siahame po najteplejších kúskoch, aby sme boli v teple a cítili sa pohodlne. Svetre sú na tieto účely ideálnou voľbou. Okrem toho, že vyzerajú nesmierne dobre, poskytujú komfort a tiež sa dajú dobre kombinovať. Keďže teraz svetrové obdobie trvá nesmierne dlho, prinášame vám pár tipov na kombinovanie svetrov do množstva skvelých outfitov!

Aký je ideálny sveter na zimu?

svetrové počasie

Pri výbere svetrov na zimu by sme sa mali predovšetkým pozerať na to, aby sme si vyberali podľa kvality materiálu. Napríklad vlnené svetre sú zárukou toho, že vám v ich bude teplo a budú na tele príjemné. Rôzne svetre z umelých vlákien nemusia mať vhodné vlastnosti a môžu napríklad podporovať potenie. Široký výber kvalitných kúskov na nosenie počas chladných dní môžete nájsť napríklad na Manzara.sk, kde môžete pri nákupe využiť naše Manzara zľavy.

Pri výbere takýchto svetrov sa môžete inšpirovať rôzne na internete. V súčasnosti sú v móde rôzne výrazné farby a vzory, ktoré dokážu jednoducho ozvláštniť každý outfit. Takéto kúsky môžete doladiť pokojne aj k obyčajným džínsom a outfit bude vyzerať originálne a štýlovo. Rovnako však môžete siahnuť aj po nadčasových kúskoch v neutrálnych farbách, ktoré sa vám budú dobre kombinovať. Inšpirovať sa môžete napríklad na rôznych internetových obchodoch, ktoré ponúkajú obidve varianty. Vyberte si ten svoj trendy alebo nadčasový kúsok a použite Aboutyou zľavy pre váš výhodný nákup.

Svetrové počasie alebo pohodlné a štýlové outfity so svetrami

sveter

Medzi pohodlné varianty svetrov patria oversized verzie, ktoré vyzerajuú štýlovo, no zároveň sú aj nesmierne pohodlné. Takéto oversized kúsky sa dajú nosiť rovnako ako šaty alebo k legínam, či obyčajným rifliam. Pokiaľ zvolíte zaujímavý strih a prevedenie, získate nesmierne variabilný kúsok do vášho šatníka. Ak chcete vytvoriť outfit, ktorý bude elegantný, môžete zvoliť pod sveter košeľu. Takýto vzhľad je veľmi populárny, rovnako s oversized košeľou, ktorá trčí spod svetra alebo s klasickou. Ideálnu košeľu za skvelú cenu môžete zakúpiť s využitím Answear zľavy.

Ďalším nesmierne populárnym a trendy kúskom sú svetrové šaty. Ak chcete pôsobiť sofistikovane môžete siahnuť po rôznych rolákových obtiahnutých prevedeniach. Trendy sú aj verzie s dĺžkou pod koleno a väčším rozparkom. Zvoľte peknú tmavú farbu a doplňte zaujímavými doplnkami, napríklad aj klobúkom, či zimnou čiapkou. Outfit je na svete a svetrové počasie využijete naplno.