Dni Marianne sú obľúbeným zľavovým maratónom, ktorý sa odohráva počas troch dní vo vybraných obchodoch. Zľavy na konkrétne obchody sú dostupné prostredníctvom časopisu Marianne. Nákupný maratón Dni Marianne sa odohráva v mesiaci september. Stačí si len zakúpiť časopisy Marianne a Marianne Bydlení a prostredníctvom kupónov v nich môžete nakúpiť v rôznych predajniach za skvelé ceny.


Dni Marianne prebiehajú vo všetkých zúčastnených obchodoch od 18.-20. septembra.


Dni Marianne v skratke

zľavy
  • ponuky až do 6000 obchodov
  • zľavy až do 70%
  • možná platba kartou vopred
  • zľavy a darčeky dostupné aj online
  • sprievodný program
  • množstvo darčekov
  • dostupná mobilná aplikácia

Každoročný nákupný maratón je skvelou možnosťou na výhodný nákup vo vašich obľúbených predajniach. Zľavy sú dostupné len na zapojené obchody a pri nazbieraní 5 účteniek z rôznych zapojených obchodov môžete získať zaujímavé darčeky. Okrem časopisu dnes môžete zľavové kupóny používať aj prostredníctvom aplikácie.

Aplikácia Dni Marianne

Mobilná aplikácia Dni Marianne je veľmi prehľadná a umožňuje vám uplatňovať zľavy prostredníctvom skenovania čiarového kódu. Stačí si aplikáciu jednoducho stiahnuť do mobilu a tá vám už podá všetky dôležité informácie ohľadom zliav do jednotlivých obchodov. Výhoda aplikácie je aj v tom, že vás pomocou navigácie vie doviesť priamo k obchodom, kde môžete zľavy uplatniť a rovnako vám o jednotlivých zľavách poskytuje aj omnoho viac informácií. Kupóny v aplikácii si zakupujete za sumu 3,99€. Okrem zľavových kupónov do kamenných predajní si môžete cez mobilnú aplikáciu nájsť zľavy aj na internetové obchody.

špeciálna ponuka

Nakupujte počas Dní Marianne a využite tento trojdňový maratón výhodného nákupu. Môžete si tak zadovážiť nové kúsky v známych kamenných predajniach, či internetových obchodoch za skvelé ceny. Nezabudnite, že pokiaľ pri platbe použijete Mastercard, môžete buď viac ušetriť alebo získať zaujímavý darček.