Baťa.sk (0)

Exkluzívne limitované edície a najnovšie trendy zo sveta obuvi – to vám prináša nakupovanie na Baťa.sk. Spoločnosť založená ešte v Československu dnes patrí medzi popredných predajcov kvalitnej obuvi a doplnkov pre každého.


Baťa.sk zľavové kupóny

Spoločnosť Baťa je spolu s ich internetovým obchodom najväčším predajcom obuvi u nás a v Českej republike. Známe „baťovské“ obchody u nás pôsobili už za čias Československa v 20. rokoch. Obchod investoval do modernizácie a dizajnu, vďaka čomu dnes zákazníci nakupujú v pohodlnom prostredí priestorných a moderných predajní po celom Slovensku. Baťa e-shop ponúka možnosť, ako pri vašich nákupoch na internete ušetriť. Pri nákupe zo širokej ponuky kvalitnej obuvi a módnych doplnkov môžete uplatniť zľavový kupón. Stačí pár kliknutí, aby ste na svoj nákup získali zľavu. Ak vás ponuka na Baťa.sk neosloví, kód na zľavu využijete aj na Footshop-e, ktorý ponúka kvalitné tenisky známych značiek.

O spoločnosti

Spoločnosť bola založená v Československu v meste Zlín, kedy sa rozhodli traja súrodenci z obuvníckej rodiny založiť firmu. Predávané topánky sa stali rýchlo populárne, pretože boli cenovo dostupné aj pre chudobnejších. Obchod sa tak rýchlo rozrastal a expandoval do zahraničia. Dnes je celosvetovo známou firmou, ktorá vlastní niekoľko ďalších značiek. Jej kamenné predajne nájdete po celom Slovensku vo väčších mestách a pre jednoduchý nákup z pohodlia domova je tu pre vás e-shop. Tento obchod si vďaka dlhodobej tradícií kvalitných produktov za výhodné ceny udržuje svoju popularitu na trhu a spokojnosť zákazníkov.

Baťa klub výhody

Ako člen Baťa klubu môžete využívať exkluzívne výhody, ktoré toto členstvo ponúka. Špeciálne klubové akciebody, ktoré môžete premeniť na zľavy pri nákupoch – dôkaz toho, že Baťa svojich verných a aktívnych zákazníkov odmeňuje. Klubové body zbierate za vaše nákupy na predajniach a v e-shope. Za každé 1 € z nákupu získate 1 bod. Určite sa oplatí nakupovať z ponuky detskej obuvi, pretože v takomto prípade získate dvojnásobný počet bodov. Na základe počtu bodov získavate rôzne výhody ako sú napríklad poukážky alebo zľavy na vaše nákupy. Zľavu na svoj nákup získate aj tým, že využijete zľavový kupón Baťa, tak neváhajte a nakupujte na internete výhodnejšie.

Bezpečný a spoľahlivý nákup

Pri nakupovaní oblečenia a obuvi na internete sa môže stať, že vám objednaný tovar nebude sedieť veľkosťou alebo strihom. Výmena a vrátenie takéhoto tovaru je na Baťa naozaj jednoduchá. Nenosenú obuv môžete vrátiť do 30 dní od jej prevzatia a to bez udania dôvodu. Pri takomto procese sa môžete rozhodnúť, či chcete vrátiť peniaze alebo si vyberiete tovar z ponuky v rovnakej hodnote. Na tomto obchode nakupujete kvalitu za výhodné ceny. O tom svedčí dlhodobá tradícia tejto značky u nás a v zahraničí a tiež vysoká obľúbenosť tejto spoločnosti a jej produktov. V prípade, že máte nejaké otázky týkajúce sa vášho nákupu, obráťte sa na zákaznícky servis. Ten je dostupný telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu, kde vám zamestnanci vždy radi poradia.

Baťa blog

Na Baťa blogu nájdete prehľad najnovších dámskychpánskych kolekciíhorúce novinky zo zákulisia obchodu a značky. Blogová sekcia lifestyle je plná praktických rád a tipov, ktoré vám pomôžu pri výbere vhodného produktu. Je to tiež skvelým miestom pre každého módneho nadšenca a pre ľudí, ktorí chcú byť stále informovaní o tom, čo sa deje vo svete módy. Novinky zo sveta fashion trendov, inšpirácie na darčeky a známe osobnosti, ktoré sú tvárami značky Baťa. To všetko nájdete na obchodnom blogu.

Navštíviť obchod

Pre tento obchod neexistujú žiadne kupóny

Categories